Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A felnőtt macskám egy marék...

A felnőtt macskám egy marék tápot eszik csak egész nap, ez elég neki?

Figyelt kérdés

Voltam vele dokinál kétszer is, de azt mondta semmi baja nincs. De akkor sem hiszem el hogy ennyi elég neki, és ebből nem lesz a későbbiekben gond. A többi felnőtt macskám állandóan zabál, kb 10-szer ennyit esznek. Vagy többet is ha többet kapnak.

Nem értem hogy lehet elég egy marék táp egy macskának. Nedves kaját nem akar enni, csak a szaftját szereti. Mit tehetnék hogy többet egyen?


2015. okt. 29. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszútávon nem lesz jó, hogybilyen keveset eszik.Arra pedig nem tudod rávenni, hogy többet egyen.Nem lehet hogy a macskád mikor mikor nincs otthon átmegy a szomszédba és ott is adnak neki enni?
2015. okt. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bent tartom a macskáimat.
2015. okt. 29. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként egészséges, nem fogy, élénk stb, akkor elég neki.
2015. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sose jár ki? Arra gondoltam, hogy összevadászik magának egeret, kismadarat, tücsköt-bogarat... De ha teljesen szobacica, akkor nem tudom :o Egyébként nem bágyadt?
2015. okt. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én macskám reggelire eszik ennyit,mert egy zabagép hihi .).
2015. nov. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A nagybátyám macskatenyesztő, és ő naponta két nagyobb maréknyi ételt szokott adni a felnőtt mackáinak. De mivel az embereknek is különböző az étvágyauk, ezért én nem agódnék. A száraztáp amúgy is nehezebben emészthető. De ha nagyon aggódsz akkor adj neki néha csirkehúst vagy májat

2015. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!