Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ismertek embereket, akik...

Ismertek embereket, akik befogadnak macskákat?

Figyelt kérdés

Fontos!

Sok kismacskának kell gazdát keresnem, ami elég nehéz.

Vki nem ismer vkit?

Aki tud kérem segítsen.

(Pest megye)



2015. okt. 31. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy alapítványt ismerek, aki macskákat ment, náluk vagyok ideiglenes befogadó (de nálam most van macska, én személyesen nem tudok segíteni)

Mimóza macskamentő alapítvány néven keress rá!

2015. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Szerintem elég nagy elvárás valakivel szemben, hogy fogadjon be egy macskát vagy bármilyen más állatot. Magamból indulok ki. Nekünk 1 macskánk, van aki másfél éves. Ingyen kaptuk, de idáig kb. 150-200 ezer forintunkba került. Ivartalanítás, fekhely, kaparófa, edények, játékok, betegségekből kifolyólag orvosi ellátás, oltások, féreghajtás, alom, hordozó, chip,bolha elleni készítmények, stb. És akkor a havi 6-7 ezer forint ebben nincs is benne, mivel ennyibe kerül az etetése. Szóval nem fogsz olyan embert találni, aki macskákat fogadna be, mert nagyon költséges. ezt senkitől sem várhatod el. Aki pedig macskát akar tartani, az vesz magának egyet vagy pedig a felelőtlen ismerőse úgyis rápasszol egyet. Mindenkinek van ilyen ismerőse. Esetleg próbálkozz a facebook-on, bár sok esélyt nem látok rá. Rengeteg macska születik.
2015. okt. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Második, ne fáraszd már magad ezzel a sok betűvel.

Lehet nem hallattál róla, de vannak ideiglenes befogadók és örökbefogadás is, akármilyen hihetetlen.

2015. okt. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik. Igen, vannak. Kb. mindnek a feje tetején és a fülén is macska van. Örökbefogadó pedig alig-alig.


Kérdező, nem tudlak biztatni, sajnos.

2015. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Honnan van a "sok kismacska"?
2015. okt. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!