Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám amit a szomszé...

Tina12345 kérdése:

Van egy macskám amit a szomszéd macska mi dig elkerget hogy lehetne kiűzni?

Figyelt kérdés

Ez eléggé bonyolult mivel nem lakik amacska velünk hanem lejárunk hozzá a város másik végére ez ugy volt hogy a baratnomekre rabiztak egy hazat udvarral meg minden es a nyaralasrol hoztunk egy macskat amit a tulajdonosok engedelyevel oda vittünk. Egy nosteny macska is volt vepe aki mindig elkergette onnan a szomszed macskat de amit hoztubk meg kicsi vol ekkor. Most a nosteny meghalt es a nyaralasrol hozott macska (tigi)már felnőtt. Eddig a nőstény elkergette de a fiu cica tigi mivel már ivar érett a szomszed macska amit elfelejtettem emliteni hogy kobor ellenfelet lát benne és itt jezdődik a probléma. Akárhol csinálunk neki helyet mindenhol befészkeli magát a kobor macska es eluzi tigit es ez mar olyan szintre jutitt hogy sehova de tenyleg sehol nem tudunk neki egy k8s dobozt csinalni hogy ne faggyon ossze ejszaka foleg hogy mostmar nagyon hideg van. A legrosszabb hogy mar fel is az ilyen eldugottab kuckokban....

Kérlej agyatok tanácsot mit tehetnénk....

Eddig annyit tettünk hogy kutyaval kergettettük de nem er semmit ugyanugy visszajön😟



2015. nov. 2. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez kicsit zavaros.

Ha Tigi a te macskád, miért nem viszed haza?

Amúgy ivartalanítani kellene, meg beoltatni stb. Mert így sanszos, hogy hamar véget ér az élete.

2015. nov. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem addif k8csit ragd be a kunyhoba merrt nem tudosz rendesen foglamazni és akkor nehez elolvasni amit irsz igy nemm lehet valaszolni ra te hulye
2015. nov. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A házba nem tudjátok beengedni? Ott védve lenne. Esetleg macskaajtót felszerelni, hogy be tudjon menekülni. Lakik valaki a házban?
2015. nov. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elijeszteném csúzlival. Nem kell nekem ugrani, nem a macskát kell lőni, és nem is acél meg kerámiagolyóval. Lényeg hogy a közelében hirtelen zajt csapjon a becsapódás, és ne tudja hogy mitől ijed meg. Ha ez nem működik még mindig megdobálhatjátok papuccsal, attól se lesz az égvilágon semmi baja. A rendszeresség a lényeg, folyamatosan üldözni kell, amíg fel nem fogja hogy a porta nem az ő területe, és nem is tudja elfoglalni.
2015. nov. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!