Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lehet aludni éjszaka a...

Nem lehet aludni éjszaka a macskától. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A cicánk mostanában nagyon hisztis lett, folyamatosan nyávog, követelőzik valamiért. Ha nem figyelmen kívül hagyjuk a nyávogást, akkor tör, zúz, szétkaparja az összes bútort, nem lehet leállítani. Nappal még csak hagyján de éjszaka... Kb óránként rákezdi a cirkuszt, ha megyünk adunk neki enni akkor egy órára csönd van aztán kezdi újra és ezt csinálja reggelig. Kis lakásban lakunk, nem tudjuk sehova sem kizárni éjszakára. Próbáltuk már napközben kifárasztani játékkal, lekötni a figyelmét de nem használ. Már nem is fiatal macska (8 éves), nem értem miért ilyen nyughatatlan. Le lehetne valamivel kicsit csillapítani?
2010. márc. 18. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítani, akár hím, akár nőstény.
2010. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha követelőzik,nyávog, ne adjatok neki enni...csak rászoktatjátok. Az ivartalanítás tényleg jó ötlet lehet.
2010. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Természetesen ivartalanítva van.
2010. márc. 18. 17:23
 4/19 anonim ***** válasza:
Lehet hogy beteg és fáj valamije.
2010. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Vagy veszett :S
2010. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, semmije nem fáj, nem azért csinálja. Csak unatkozik, nem tud magával mit kezdeni és ilyenkor hisztizik. Sajnos rászoktattuk arra hogy ugrunk amikor elnyávogja magát és most már éjszaka is követelőzik. Most már ott tartunk hogy óránként kér enni, nem marad nyugton amíg meg nem kapja de legtöbbször meg sem eszi. A párom szerint unatkozik de hát nem tudom mit tehetnénk vele.
2010. márc. 18. 17:29
 7/19 anonim ***** válasza:
Nos,akkor nem tudom mit lehetne tenni. Az 1 óránkénti ugráltatásról mindenképp le kell szoktatni. Talán egy másik cicával?
2010. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a masik cica a megoldas. :)
2010. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Kedves kommentelők. Új cica? Nektek van macskátok? Kitennétek, megválnátok tőle 8 év után? Kitennétek az utcára csak úgy a macskátok? Én biztos nem.


Sajnos a kérdésre nincs ötletem, a miénk lenyugszik, ha kimegyek megsimogatni, amikor még kisebb volt, kicsit brutálisan oldottam meg, beraktam a zuhany alá, kicsit összevizeztem a fenekét, aztán elvolt azzal hogy nyalogassa magát, és mi meg aludhattunk tovább :)

2010. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:47


Félreértettél. Elnézést kérek. Igen, van cicám 2. De én úgy értettem,hogy egy másik cica,akivel játszhat és lekötné magát. Így talán nem rosszalkodna,unatkozna.

2010. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!