Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem jön haza a cicám?

Miért nem jön haza a cicám?

Figyelt kérdés
A cicám már két hete eltűnt . Mindehova kiplakátoltam a képét erre két napja hívott valaki hogy látta őt a főút másik oldalán (tehát átment az úttesten). Két hete elvittem dokihoz mert beteg lett és sokáig bent kellett tartanom amit ő kijárós macska lévén nagyon nem tűrt. És ugye most tartunk ott hogy két hete kiengedtem és azóta nem jött haza. Átmentem a főút másik oldalára és az ottani összes utcát végigjártam de semmi. Lehet hogy csak messzebb van és nem hall vagy már nem szeret és nem is ismeri meg a hangom ezért nem jön haza? Én neveltem őt születésétől fogva és nem is értem..nagyon össze voltunk nőve . 7 éves herélt cica egyébként ..
2015. nov. 3. 18:08
 1/7 kovacs811.skc válasza:

A macskak sajnos ilyenek.. Szeretnek vandorolni.

Lehet hogy valaki el csalogatta magaval

2015. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%
a macskák ilyenek, hálátlan kis dögök
2015. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

Talan elutottek, megfogtak, eltevedt, elcsabitotta egy masik macska.

Nem tudhato, de tenyleg halatlanok es imadnak vandorolni!

2015. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ő nem az :( ezért sem értem hol van . Talán kicsit messzebb is kellene keresnem.
2015. nov. 3. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehez dio, de ami segithet, ha este, amikor mar nyugodtak az utcak, akkor indulsz a keresesere. Es viszed a kedvenc kajajat.
2015. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen en is erre gondoltam . :)
2015. nov. 3. 21:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hálátlanok a macskák. Csak azok mentegetik magukat ezzel, akik nem tudnak bánni velük. Vagy ahhoz vannak szokva, hogy a kutya meg az asszony akkor is kinyalja a p_csájukat, ha naponta kétszer megverik.

Kérdező sajnálom, de ha ilyen sokáig nem ment haza, már nem valószínű, hogy fog. Vagy elpusztult valami miatt, vagy valaki elvitte (pláne ha amúgy szelíd és megáll idegeneknek is). Még esetleg nézz be a közeli menhelyekre hátha odavitte valaki.

2015. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!