Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek a a betonomon lévő...

Mit tegyek a a betonomon lévő macska ürülék ellen?

Figyelt kérdés
A beton szélén a másik ház falánál folyamatosan már vagy 2 hete macska ürüléket találok (nem is egy macskáét). Mindig takarítom de sosem hagyják abba. Mit tegyek hogy ne végezzék a betonomon a dolgokut? (Van nekem is egy cicám de biztos ,hogy nem ő csinálja és őt nem szeretném elüldözni) Köszönöm a válaszokat előre is ! :)
2015. nov. 7. 11:40
 1/7 anonim válasza:
Tarts kutyát is.
2015. nov. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A macska vele született ösztöne, hogy elássa maga után az ürüléket, szóval biztos vagy benne, hogy macska végezte el ott a dolgát? :D
2015. nov. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyetértek, a macska szereti elásni , kicsi az esély hogy az ö ürülékét találod a betnon...
2015. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy végiglocsolod ecettel (almaecet nem olyan erős szagú), azt nagyon nem szeretik.
2015. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy macska volt, mert az ürülék mérete alapján és szagából ítélve az volt :D és kutya nincs nálunk és besem tudna jönni idegen szóval maradt a macska.
2015. nov. 7. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig én is lehetetlennek tartom,hogy macska ürülék. Még nem láttam olyan cicát,aki nem ásná el,főleg nem kint. Kivéve ha tényleg nincs homokos terület a környéken.

Nem lehet,hogy kisebb testű kóbor kutya a tettes?

Amugy lehet venni állatos üzletekben ilyen macskatávoltártó sprayt.Bár nincs sok értelme kint elfújkálni,de hátha ér valamit.

2015. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Biztos ,hogy macska a tettes. Ismerem azért a macska ürüléket és a sazgját is. És énis nehezen tudtam elképzelni ,hogy macska mert az ösztönösen elássa. Próbáltam amit a neten találtam módszert : fahéj,kávé és egyiksem vált be. Ugyanugy oda csinálja a dolgát.
2015. nov. 11. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!