Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szedáljam le a macskáma...

Hogyan szedáljam le a macskámat úgy, hogy kb.20 órát nyugton maradjon?

Figyelt kérdés
A macskám egy 3 órás vonatutat is olyan nehezen viselt, hogy volt, aki kiment a fülkéből a kínkeserves nyávogás miatt én meg azt néztem, hogy ki sem fogja bírni az utat :S Kibírta, viszont hátra van egy nagyon kemény út, 8 óra vonatút, repülés, összesen kb 19 órát kellene nyugton maradnia. Mivel szedálhatnám le? Állatdokit még nem kérdeztem, de az nagyjából ki van lőve, mert hajnalban lesz az indulás, olyankor nem tudom beinjekcióztatni... Valakinek valami ötlet?

2015. nov. 8. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erről mindenképpen állatorvost kérdezz meg! Gondolom, van szájon át adható nyugtatószer is, amit kaphat, de nem embernek készültet. Ezt állatdoki tudja csak megmondani, fordulj hozzá.
2015. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van nyugtató tabletta állatoknak, pont az ilyen utazások miatt. Állatdoki tud adni.
2015. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Muszáj magaddal vinni?
2015. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ez nem muszáj, vagy nem muszáj kérdése. Nem akarom magára hagyni. Már 9 éves, vesebeteg, csak egy fajta kaját ehet, stb, már csak ezért sem bíznám senkire. Nekem muszáj mennem, őt meg nincs az az Isten, hogy lepasszoljam valakinek.
2015. nov. 8. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sedalin gél, de állatorvossal beszélj (úgyis nála tudod megvenni) és mutasd meg neki a cicát mert ha netán szívbeteg akkor bajt is okozhat a nyugtató.
2015. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már mutattam, amikor az útlevelét csinálták, csak erről a nyugtatós dolog nem került szóba. Mondta a doki amúgy, hogy ő igazából nem is ajánlaná, hogy vigyem :S De szerintem meg az lenne a legrosszabb, mindennapos törődést igényel, én már rutinos vagyok, nem merném rábízni senkire.
2015. nov. 8. 20:41
 7/10 Vicuska87 ***** válasza:
80%
Mindenképp doki! És nagyon boldog vagyok hogy végre valaki nem akar megszabadulni a kisállatától, hanem mindent megtesz hogy magával tudja vinni... szuper gazdi vagy :)
2015. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sedalin jól bevált, 19,5 órát nyugton maradt a hordozóban, buszon, vonaton, repülőn, kontinenseken át :) Köszönöm a tippeket!
2015. nov. 23. 18:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem :-) Klassz, hogy magaddal vitted és nem elpasszoltad mint sokan teszik.
2015. nov. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Áh, olyan nincs, hogy ott hagyjam! Bármi is lett volna, addig mesterkedtem volna, míg nem oldom meg valahogy! Mint ahogy volt is jó pár nehézség. Először úgy volt, hogy hazamegyek érte 1-2 hónap múlva, de amikor már készülődtem, ránéztem és eldöntöttem, hogy nem tudom ott hagyni. Így új repjegyet kellett vennem (mivel a másiknál nem engedték volna, hogy az utastérben az ölemben vihessem) 2x annyiért és a régi jegy árát elbuktam, már nem lehetett lemondani. De nem bánom, a lényeg, hogy itt van velem.
2015. nov. 24. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!