Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek is ilyen a macskátok?

Nektek is ilyen a macskátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! :)


A macskám kb. 2-3 hónapos körül lehet...

Állandóan szaladgál a házban, méghozzá csikar, harap, a lábam alá szalad és majdnem rálépek stb.

Nem tudom, hogy ez normális viselkedés-e !

Lehet, hogy hiperaktív ?

Vagy majd kifogja nőni, mert még túl fiatal és ezért ilyen vad ?

Egyébként szerető gazdija vagyok :)

Mindene megvan, aminek egy házi cicának szükséges :)

Szoktam vele játszani, de többnyire csak harapgál :D


A válaszokat előre is köszönöm.


ui.: sajnos nem tudom milyen fajta... Valószínű, hogy egyszerű házi macska. Az "utcáról" lett befogadva...



2015. nov. 12. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem természetes, legalábbis nálunk is mind így kezdte (vagy még később is ilyenek maradtak : D ) és egészséges cica az összes.
2015. nov. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:

tehát van egy szociálizatlan ragadozód amit 4 fal közé kényszerítettél és azt kérdezed hogy mi a baja.

"Mindene megvan, aminek egy házi cicának szükséges :) "-egeret látott már,volt lehetősége levadászni?nyilván unatkozik ha sosem engeded ki(ez a leírásból nem derült ki,)előbb-utóbb bekattan.szóval elárulhatnád hogy kijárós cicus-e.

2015. nov. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem... Soha nem volt kint...

De majd veszek neki hámot meg pórázt és viszem majd sétálni :D

2015. nov. 12. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsánat, de ez azért nem feltétlenül igaz, mert mi panelban lakunk, a macskák azt a 4-5 sétát leszámítva sohasem voltak kint (ketten vannak csak.) és teljesen jól érzik magukat, nem csak belemagyarázva, ők egész egyszerűen így szocializálódtak. próbáltuk mi őket még kiskorukban is sétálni vinni pórázzal, rühellték az egészet. szóval nem feltétlenül azért izgága a kérdező macskája, mert a gazdája "kényszeríti" a 4 fal közé, hanem mert szimplán minden kismacska izgága.
2015. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!