Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktadsuk le a macskat...

Hogyan szoktadsuk le a macskat arrol, hogy a foliagarazsba intezze a "dolgait"?

Figyelt kérdés
Eleg regota csinalja es mar nagyon budos van tole... kandur cica
2015. nov. 12. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A macska a száraz földbe szereti rakni a dolgait. Biztosítsd neki máshol a száraz homokot, akkor talán leszokik róla.


Amíg megvolt a hatalmas ezüstfenyőnk, az utca összes macskája odajárt wc-zni, mert ott alatta mindig száraz volt a föld.

2015. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Diamond28153 ***** válasza:

Oda, ahol végzi, szórj le borsot! Nem kell 1 tonna, csak hogy ha szaglászni kezdi, hogy hova is "dolgozzon" akkor zavarja az orrát. Keresni fog olyan helyet ami nem csípős, borsszagú, és én a helyedben a fóliagarázsba tenném az almot első körben. Tedd bele a cicát, mutasd meg neki, hogy mi is ez. Közbe a bors riasztja a többi megszokott helyről...

Ha beleszokott a dobozba, változtathatod annak helyét (nem naponta) hogy kikerüljön a garázsból. Bár ha kinti cica akkor a szomszéd gyerek homokozója lesz a következő tetszetős helyszín, amikor a garázs-almot megszünteted...

Így döntsd el, hogy hagyod inkább neki, vagy sem. Hosszabb folyamat, türelem és sok bors kell hozzá :)

Plusz ha koszos az alom, akkor nem almozik bele. Takarítsd 2 naponta.

Hajrá :)

2015. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat! :)


Kinti-benti, de kint tobbet van. Szerencsere a kornyeken nincsenek homokozok ugyhog ez nem lesz problema xD ki fogom probalni ezt a borsos megoldast szerintem :D

2015. nov. 14. 01:04
 4/4 Diamond28153 ***** válasza:

Én a lakást is borsoztam pont 2 napig, mert a cicám korán lett elválasztva nagyon, és semmi fogalma nem volt az életről szegénynek, amikor el kellett hoznunk!

De bevált! :) Alomtiszták lettünk 2-3 napon belül! :) Sikerülni fog nektek is!

2015. nov. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!