Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történik ha megetetjük a...

Mi történik ha megetetjük a macskát ivartalanítás előtt?

Figyelt kérdés

Nem mondta az orvos, hogy nem szabad ennie, és megreggeliztettük a cicát. a Műtéte koradélután lenne. A doki egyelőre nem veszi fel a telefont.

Most ugrott be, mintha valamikor olvastam volna ilyesmit. Lehet, hogy így elmarad a műtét?


2015. nov. 14. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Az altatástól hányhat a macska, ami félrenyelhet, és megfulladhat.
2015. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előtte nem hánytathatja meg az orvos? Tudom, hogy durván hangzik, de 2 hónapot vártunk az időpontra. Bár ha a doki azt mondja, nem vállalja, akkor sem omlok össze.
2015. nov. 14. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
ha neked ennyit jelent a macskád! Nem azért de ha az állatorvos kér valamit akkor azt miért olyan nehéz betartani?
2015. nov. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Nem mondta az orvos, hogy nem szabad ennie,"

3-as, szövegértés 1-es.

2015. nov. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy nem szólt az orvos, csak régebben olvastam róla, és most jutott eszembe.

Viszont egy perce beszéltem vele, azt mondta nincsen semmi baj, mehetünk nyugodtan.

2015. nov. 14. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes a dokitok. A miénk 2x is figyelmeztetett rá, hogy este 6 után már csak vizet kaphat.
2015. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most ahogy nézegetem a neten, nem olyan érdekes. Több orvos is így van vele. Azt mondta, hogy így majd hányingere lesz, meg hányhat, de nem ő az első, akivel megtörténik. Bízom benne, nagyon jó doki, sokat segített már nekünk, és alig lehet hozzá időpontot kapni. Gondolom nem hiába.

Köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 14. 11:33
 8/8 A kérdező kommentje:
Hátha valakit érdekel a későbbiekben: Minden rendben ment, a cicánk teljesen jól van, és még műtét után sem hányt. A doki elég lelkiismeretesen megvizsgálta altatás előtt, és megvárta azt is, hogy a végén teljesen magához térjen. Szóval nem életveszély ha bezabálnak, csak egyszerűbb a folyamat.
2015. nov. 16. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!