Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mások is tartanak macsekot...

Mások is tartanak macsekot érzelmi okból, ha a párkapcsolat nem jött össze nekik az életben?

Figyelt kérdés

Jómagam képtelen voltam lányokkal kialakítani bármilyen kapcsolatot!Csak lesajnálva elutasítottak.Max ezt mondták:

-aranyos!


Már nem is próbálkozom!Elmehetnek a jó....:))

Van 2 macsekunk!Legalább ezek szeretnek,dorombolnak!



2015. nov. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért tartok macskákat (jelenleg négyet), mert imádni valóak. Persze szeretetet kap tőlük az ember, de azért egy kapcsolatot nem helyettesítenek. Ha valaki azt akar, akkor azért kell tennie... elég rossz a hozzáállásod. Csalódsz néhány csajban és már mind le is van szarva? Ekkora hülyeséget. 10 éven át csak csalódtam, mégis tudtam végig hogy egyszer majd megtalálom azt aki hozzám illik és így is lett. Te is találsz majd valakit... csak nem így kell hozzáállni hogy "elmehetnek a jó..." mert ez elég éretlen hozzáállás.
2015. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért tartom, mert imádom.6 éve egyedül vagyoj ugyan, de ha nem lennék is kéne cica, imádom
2015. nov. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Most irhatnam, hogy jah, csak a macskak nem olyan jok az ágyban, de...

Nem hiszem, hogy jo dolog barmi elolenyt "valami potlek"-nak tartani. (gyerekpotlek, tarspotlek, stb.) mert olyankor nem az elolenyt szeretjuk, hanem azt, hogy potol valamit.

Es amikor hirtelen bepotlodik a hiany, akkor az eloleny foloslegesse valik.

2015. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádom a cicákat!

2 korábban bántalmazott és általunk befogadott cicánk van, itt szunyókálnak a kanapén..., szabin vagyok, azért érek rá ennyire.

Na, szóval és szerintem, ne add fel a párkapcsolati reményt/próbálkozást, csak ne görcsölj rá. Engedd el, és megkapod. Spiritisztára, de működik. A lányok nem szeretik a jó fiúkat, vagy csak a nagggyon jól nevelt, zárkózott, nem felületes típusok. Sok sikert kívánok!

2015. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!