Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél éves cicát otthon...

Másfél éves cicát otthon lehet hagyni egyedül 1-2 éjszakára?

Figyelt kérdés
A hétvégén nem leszünk itthon. Eddig magunkkal vittük mindig, de most már nem kölyök. Ha valaki volt hasonló szituban, mik a tapasztalatok? Kell valamire mégjobban figyelni? Amúgy kifejezetten mintacica, nem rombol, nyugodt. Eddig még nem volt egyedül éjszaka.

2015. nov. 19. 16:08
 1/7 anonim válasza:
Mi otthon szoktuk hagyni, csak hagyj neki egy kicsit több kaját, illetve figyelj arra hogy pl. az ablakok ne legyenek döntve mert enyém egyszer megpróbált kimászni, ha nem mentjük meg ott marad... Vagy kérj meg egy ismerőst hogy este menjen át nézzen rá és adjon neki enni
2015. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. nov. 19. 16:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Én max. 1 éjszakára hagyom itt őket, ha nagyon muszáj. Ha 2 éjszakáról van szó, inkább kérj meg valakit, hogy nézzen rá és adjon neki enni / inni.
2015. nov. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az almot muszáj valakinek cserélnie, különben baj lesz.

Mamám mikor kórházba került, akkor én jártam át hozzá, naponta kétszer etetni és almot cserélni, kicsit szeretgetni.

2015. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végülis kicsit átszerveztük a dolgokat, és csak egy éjszakát marad. Az alommal nem hiszem, hogy gond lesz, egy napi anyagot kibír (előtte úgyis frisset teszek). Köszönöm a válaszokat :) igazából pont azt akartam elkerülni, hogy rájuk kelljen nézni (nyilván ha muszáj, akkor megoldható), de én is úgy gondoltam, hogy egy éjszakát átvészel :) csak nekem fog hoányozni
2015. nov. 19. 22:54
 6/7 A kérdező kommentje:
hiányozni.
2015. nov. 19. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi mondjuk otthon hagytuk egy hetre is,csak a papam atjart nepkozbe kiengedni este pedig becsukni + adott neki enni, ja és volt ilyen,hogy még egy eves sem volt:)
2015. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!