Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem jött haza a cicám. Meddig...

Nem jött haza a cicám. Meddig reménykedjek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt este láttuk utoljára. Ennyit sosem szokott kimaradni. Nagyon féltem és nagyon hiányzik.

Egész nap sírhatnékom van.


2015. nov. 19. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A csaj macskám akár 3-4 hetet is kimaradt. (sajnos elütötték) A kandúr nyáron marad ki max egy éjszakát...


A macska 1-2 hónap után is előkerülhet. Nekem 4 hét volt a maximum

2015. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ivartalanított. Akkor reménykedhetek még?
2015. nov. 19. 17:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Negyedik emeleten laktunk, az ablak alatt egy keskeny parkany huzodik kivul korbe a hazon, a benti korfolyosora is elvezet. Egy hete volt elveszve a cicank, amikor kivulrol, az utca felol kopogtatott az ablakon, a keskeny parkanyon allva.
2015. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
fiatal vagy öreg,mert ha öreg akkor ne nagyon reménykedj!:(
2015. nov. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak 2,5 éves :(
2015. nov. 19. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Szerintem plakátold ki a környéket fényképpel, facebook kampány (nehogy valaki befogadja). Esetleg ha előkerült mehet bele chip
2015. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet.

Ezért veszélyes kinn tartani macskát, sajnos nagyon sok minden történhet vele.

Facebookra írd ki, plakátold ki vagy bármi.

2015. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem 3 cicám van egy kandúr 6éves és két lánycicám akik 1évesek az egyik 1éves cica nagyon karolós és antiszociális a kandúr ő nagyon aranyos de néha karmol és ő már elég öreg jobban ismeri az utcánkat mint mi...a másik lány cica angyali sosem karmol és egész nap bent szokott lenni...egyszer elszökött félévig nem jött haza már teljesen össze voltam esve hogy örökre eltünt a barátaimnak is azt mondtam hogy két cicám van mert már nem volt bennem remény.Egyszer amikor haza értünk a suliból egy fekete cicát láttam az udvaron (az a cica fekete volt)oda futottam de a cica elment a szüleimnek azt magyaráztam:"De ő volt tudom hogy ő volt!" más nap ott ált az ajtóban és tényleg ő volt alig volt súlya már azt hittem el fog pusztulni de most itt van három egészséges cicuskám!!!!!szóval szerintem még reménykedhtsz
2015. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a macska mindig hazamegy. Ha tud.


Az enyém egy hónap után jött haza.


De kijáró macskánál mindig benne van a pakliban, hogy baja esik.

2015. nov. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem kettő kiscicam kb 6 honapos korukban elmentek,nem jottek vissza, de van egy nagy cicam aki akar 5 napig nincs otthon de mindig visszajön.
2015. nov. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!