Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet a macskának baja abból,...

Lehet a macskának baja abból, ha 2 hét különbséggel megkapta ugyanazt az oltást?

Figyelt kérdés
2 macskám van, az egyik 2 hete kapott oltást, a másik pedig nem kapott, mert nem volt az állatorvosnál több macska számára (házhoz jött ki). Ma jött újra, azonban én nem voltam otthon, és még egyszer kapott oltást ugyanaz a cica. Az is lehet, hogy teljesen hülyeség, de biztosra szeretnék menni.

2015. nov. 19. 19:39
 1/1 anonim válasza:
Szia! Az oltóanyag gyártója határozza meg, hogy mikor és mennyi időnként kell az alap és az ismétlő oltásokat beadni. Ha pl. az első oltást 2-4 hét múlva javasolják megismételni, az azért van, mert ezzel az ütemezéssel biztosítható a legjobb védőhatás.Szerintem baja nem lehet ,max még egészségesebb lesz! :) remélem tudtam segíteni! :)
2015. nov. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!