Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit jelent, ha egy macska...

Mit jelent, ha egy macska nyáladzik?

Figyelt kérdés
Nem veszett, állítólag oltott!
2010. márc. 20. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk megmérgezték, vagy hányingere van (pl. kocsiban szállításnál), vagy rosszak a fogai.

Mennyire nyáladzik? Folyamatosan, régóta, vagy csak rövid ideje? Mennyi idős? Lakáscica, vagy kinti? Stb...

2010. márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
... nem a miénk, de sokat van nálunk.Kinti cica, kb. 2 éves. Több napja nyáladzik, meg mintha az orra is folyna. Amúgy nem tűnik nagyon betegnek...
2010. márc. 20. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kandúr, akkor azért, mert összeverték a többiek. Miénk most gyógyul ugyanebből. Csajozni veszélyes dolog. Hazajött, csorgott a nyála, fel volt dagadva a feje. Nyomás a dokihoz, mi is azt hittük, mérgezés. "Csak" megverte a többi kandúr, ezt mondta a doki, kapott két szurit tegnap, ma reggel már nem volt annyira rosszul, egész jó evett is. Vacsoránál meg már száraz volt a pofája. Gyorsan gyógyul. (De az is lehet, hogy mérgezés, nekünk szerencsére nem az volt)
2010. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja és amint helyrejön, azonnal ivartalanítás. Mégegyszer nem akarom így látni szegény ciccet.
2010. márc. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez a maccs is kandúr, ráadásul elég harcias...
2010. márc. 20. 19:39
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
Van egy ilyen betegség, asszem macska-aids a neve és halálos. De nézz utána, ha jól emlékszem ez volt, nevezik ál-veszettségnek is a hasonló tünetek miatt.
2010. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj ne...
2010. márc. 20. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy beteg. A nyáladzással leggyakrabban fertőséses betegségek járnak. Ám kár találgatni, jobb lenne, ha látná egy orvos.
2010. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

:O az én cicám is nyáladzik mikor dorombol. :S

Benti cica sose já ki, max porázon. Lehet neki is valami betegsége van? minden oltást megkapott! (tudom hogy itt nemén vagyok a kérdezö, bocsi)

2010. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik barátnőmnek van kandúr cicája,és ő is nyáladzik.

Sokat foglalkozol vele?

Mert ha igen,akkor a boldogságtól.

Amikor ott voltam a barátnőmnél,akkor simogattam a macskát,és elkezdte csorgatni a nyálát.

Semmi baja nincs.

Azelőtt,mielőtt nem simogattam,nem nyáladzott.

Ne aggódj. :)

2010. ápr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!