Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 4 db hofehér perzsa pici...

Van 4 db hofehér perzsa pici cicám 4 hetesek, az anyjuk mivel kijár az udvarba valahogy "összeszedte" a bolhát. Lehet-e 4 hetesen lefujnom öket bolhairtóval?

Figyelt kérdés
Nekem Piret mix /PANZI / van itthon.
2008. szept. 13. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen bolhaírtót nem ajánlatos ilyen kicsi cicáknál használni. A perzsa cica meg még háklisabb! Én is így jártam nem olyan régen; kis csipesszel fogtam meg az összeset. Időigényes, de ez a legjobb, amit tehetsz. Az anyjukat bárhogy lekezelheted és utána tegyél rá bolhaírtó nyakörvet!
2008. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
vegyél olyan fésűt,ami nagyon sűrű vékony fogazatú..ha azzal fésülöd a cicát,akkor a bolhák fentmaradnak a fésű fogai között!ha látsz egy bolhát a fásűn,mártsd gyorsan vízbe a fésűt!én ezt egy csapnyi víz mellett csináltam!
2008. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Frontline spray-t már használhatod rájuk! 2 napos koruktól lehet őket fújni! Igaz elég drága, de megéri és késöbb is jó lesz.
2008. szept. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Frontline-rol hallottam, de a mi cicáink 4 hetesek, ! ezért kérdeztem, hogy ilyen korba lehet e öket fujni .
2008. szept. 13. 18:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha 2 napostol lehet használni akkor kiprobálom, ettöl féltem hogy nem lehet mert az állatyogyszertárba sem, meg állatorvos sem tudta megmondani lehet -e 6 hetes kor elött használni
2008. szept. 13. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
A sprayt 2 napos kortól lehet használni! Azt a pár milis csepegtetőt 8 hetes kortól, de a spray már jó :)
2008. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ 1. válszóló válaszára írnám, hogy a kölyökkel rendelkező macsokra azért NEM AJÁNLATOS rakni bolhanyakörvet, mert ha a cica (v.melyik kicsi) megnyalja beteg lehet!
2008. okt. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!