Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehet leszoktatni a...

Hogy lehet leszoktatni a macskát arról, hogy a pólónkat cumizza?

Figyelt kérdés
5 hónapos macska, most került hozzánk, állandóan jön, és bekapja a pólónkat és úgy csinál, mintha cumizna. Egyrészt tiszta nyál lesz a ruhánk, másrészt éjjel is csinálja, ha ötvenszer lelökjük az ágyról, akkor is csak jön és jön.

2015. nov. 26. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálta, fiatalabb korukban ez normális, egyfajta pótanyaként tekintenek ránk. Nálunk később maguktól leszoktak erről, ha már elég idősek lettek. Talán 8 vagy 9 hónaposak lehettek ekkor.
2015. nov. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha éjjelre kizárjuk a szobából, akkor meg kaparja az ajtót.
2015. nov. 26. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek nektek macska, ha nem szeretitek?!
2015. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem szeretjük? Éjjel aludni akarunk, nem macskát szoptatni.
2015. nov. 26. 18:52
 5/9 anonim ***** válasza:
enyem is csinalta,idovel abbahagyta.nyilván zard ki a szobabol ha zavar,de sztem megnyugtato ha velunk alszik.
2015. nov. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Abból a 2 sorból, amit írtál, pont az derül ki. Nyálas lesz a póló, 50-szer lelökjük az ágyról ... Ő még egy gyerek, akinek a "mamára" van szüksége.
2015. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a cicákat nagyon is, de éjjel hagyjon aludni.
2015. nov. 27. 00:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Megértelek :) Én ilyet varrtam neki, még két éve, mikor pici volt. Nálunk a takarót cumizta,és annyira eláztatta, hogy azt vártuk, mikor lesz tócsa az ágy alatt:).Most is belebújik ebbe a hálózsákba, pedig már 3 éves. Sose fog leszokni róla, de így senkit nem zavar. Becsukja a szemét, dorombol, cumizik és boldog. pedig már 3 éves. Sok szerencsét Nektek is!

[link]

2015. nov. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet. :)
2015. nov. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!