Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják egy csomóan a...

Sonny8 kérdése:

Miért utálják egy csomóan a cicákat?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy nagyon sokan utálják a macskákat, mindenki kutya párti. Én mindkettőt nagyon szeretem de hogy nem szerethetik a macskákat? :'( Nagyon sokat lehet rajtuk nevetni és olyan édesek amikor a kis buta fejükkel bújnak a simiért.

2015. nov. 27. 21:24
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

Én is szeretem mindkettőt.

Sokan azért nem szeretik őket, mert a kutyákhoz hasonlítják, és ehhez mérve nem tetszik nekik a cicák természete, jelleme. Nem értik őket, hogy miért olyanok, amilyenek. Nem szeretik, hogy önállóak, nem falkaállatok, mint a kutyák.

2015. nov. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
58%
Mert alig van hús rajtuk és az is nagyon rágós
2015. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%

Ugyanazért amiért a kutyákat is van aki utálja.

Kinek ez, kinek az, hangulatkeltés...lvl 1

2015. nov. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
Én az olyan embert utálom aki ezer macskát tart igénytelen körülmények közt nem takarít utánuk még a tetemet se ássa el, sajnos láttam ilyet, gyomorforgató, talán egy kis tartás nekem ezért rögzült be a macskák felé, sokan voltak, gyorsabban szaporodtak, kisebb elbújik valahol, elpusztul aztán elég gáz ilyet találni, szóval nekem ezért vannak ilyen élményeim a macskákkal kapcsolatban, tudom hülyeség mert az ember se szebb látvány holtan, csak na macskából azért mégis többet látni, amúgy nem utálom a macskákat szerintem is jó fejek, simogatni is szeretem, csak sajnos vannak ilyen kellemetlen élményeim amiért nem az állat a hibás.
2015. nov. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Hülyeség hogy csomóan utálják, minden második háznál látok macskát.
2015. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
40%

> MIÉRT UTÁLJÁK EGY CSOMÓAN A CICÁKAT?!

Én a fanbase-ük miatt utálom a macskákat.

2015. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
68%
Én sem szerettem a cicákat egészen addig amíg nem lett egy gyönyörű Maine coon-unk. De azt is azért választottam mert "más" mint a többi! Azóta megkedveltem a macskákat ámblokk. Az első hozzászólónak igaza van. Nem ismerjük a macskákat illetve én is kutya mellett nőttem fel ahhoz képest nekem nagyon "más" volt. Stb
2015. nov. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
30%
Mert hàlátlanok,eleszik a többi àllattòl az ètelt,leelenek ès valahogy az egy macskábòl lett tizenhàrom...
2015. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
76%
Nem utálják annyian. Csak ugye a macska nem kutya, nem jön neked pitizni, nem fog neked aportírozni, tehát nem csinálhatsz vele meg csak úgy akármit, mert különben fogja magát, és elmegy. Mondjuk ez akkor igaz, ha udvari macskája van az embernek, ha valami szegény megkínzott kappan, akkor az meg csak bebújik az ágy alá... De igazából én pont ezért bírom a macskákat. Nem lehet velük sz.*arozni
2015. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
21%

Szemely szerint en inkabb kutyaparti vagyok mint macska.A macskakat azert ruhellem,mivel 100 macskabol legalabb 50 ko**og.Leverik a cuccokat,ellopjak a kisebb dolgaidat,kiturkaljak a kajajukat a talbol,ejjel kapirgaljak az ajtokat,es megsorolhatnam.Helyesirasert bocsi telefonrol vagyok.

12/L

2015. nov. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!