Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért utálják egy csomóan a...

Sonny8 kérdése:

Miért utálják egy csomóan a cicákat?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy nagyon sokan utálják a macskákat, mindenki kutya párti. Én mindkettőt nagyon szeretem de hogy nem szerethetik a macskákat? :'( Nagyon sokat lehet rajtuk nevetni és olyan édesek amikor a kis buta fejükkel bújnak a simiért.

2015. nov. 27. 21:24
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
49%

"Mert nagyon szapora állat és értéktelenek az utódok.

Senkinek sincs kedve évente 2x fél tucat kiscicákat a földhöz vágni."


Ivartalanítani kell a macskát, te kapanyeles tahó.

2015. dec. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Észrevettem, hogy azok utálnak, vagy gyűlölnek bizonyos állatokat, akik amúgy is szeretnek gyűlölködni...
2015. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a fajtatiszta cicákkal - amik jól vannak tartva és nincsenek elkapatva - nincs bajom.

Nekem is volt régebben egy sziámi macskám és mivel jól volt nevelve, nem volt vele gond. Viszont egyszer egy kóbor macska megtámadta, és olyan durván megsebesítette, hogy majdnem elpusztult. Akkor nagyon megutáltam a kóbor dögöket. Azelőtt pedig volt olyan, hogy kóbor macskát kölyökkorától kezdve etettük és jól bántunk vele, csak nem engedtük be a lakásba. Mivel hálálta meg? Azzal hogy az első adandó alkalommal bemászott az ablakon a lakásba (a szúnyoghálót szétszedve természetesen) és összehugyozott mindent.

Az volt az utolsó csepp, amikor észrevettük hogy le akarták vadászni a fecskéinket, amik a házunk verandáján fészkeltek.

Azóta mindent elkövetek, hogy ne jöjjenek a kóbor macskák a házunk környékére sem.

Legjobb erre a célra egy ivartalanított kandúr, ami jól van tartva. Megfelelő tartás esetén az állat nem fogja levadászni a madarakat vagy egyéb kisállatokat.

Én azokat vonnám felelősségre, akik az ilyen kártékony állatok elszaporodásáért (ill. a nem megfelelő tartásért) felelősek.

2016. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Mert bizonyított tény hogy a macska nem az embert hanem a kajáját és a házát szereti pl. Veszek egy macskát és te a ... ucta 63 ban laksz vele e évig aztán elköltözöl a tököm tudja milyen utcába akkor a macska mingod vagy legalábbis sokszor vissza szökik a ... utcába mert ő nem hozzád hanem a házához és a kajához kötődik
2020. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Utolsó, bizonyított tény, hogy hülye vagy. A hozzászólásod bizonyítja.
2020. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!