Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyers csirkenyakat milyen...

Macdln kérdése:

Nyers csirkenyakat milyen időközönként kaphatnak a cicák?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtünk barfozni, eddig 3-szor kaptak nyers csirkenyakat, azaz heti egyszer. Ez így jó ? Vagy ahhoz, hogy meglegyen a megfelelő mennyiségű kalciumbevitel, több kéne ? Csontosként mit kaphatnak még a nyakon kívül ? Szerencsére nagy örömmel ropogtatják, de természetesen evés közben figyelem őket, nehogy mégis valami baj legyen és én meg nem vagyok ott.

Ha heti egyszer-kétszer kapnak csontosat nem kell egyéb kalciumkiegészítés, mint pl. tojáshéjpor?

Három cicusról van szó, egy hat hónapos és két hamarosan 8 hónapos. Nemrég álltunk át a napi két étkezésre, egyszer reggel és egyszer délután. Amikor kapják a csontos húst, azt harmadik étkezés ként kapják vagy pedig a két étkezés egyikébe "csempésszem" bele, heti x-szer.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 29. 19:11
 1/4 A kérdező kommentje:
*", heti x-szer ?"
2015. nov. 29. 19:14
 2/4 Vicuska87 ***** válasza:

Hűűűűűűűű...

hát a barfhoz megvannak a kellő porok, taurin, kalcium, komplex vitamin stb... illetve valaki olyat kellene keríteni aki régóta barfozik...

A facebook-on rengeteg csoport van..

2015. nov. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit adj nekik amitől nem leszek rosszul. Nálunk csak néha kappnak börkét és egyébb húscafatokat , de ha tul soat kapnak akkor kihányák
2015. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebook csoport!
2015. dec. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!