Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lány cicám tegnap este összeve...

Lány cicám tegnap este összeverekedett a szomszéd mácskájával, többi lent?

Figyelt kérdés
Lány cicám tegnap este összeverekedett a szomszéd mácskájával, utána ugy vánszorgott be három lábon, sántítot a bal melső lábára, de reggel már nem láttam hogy sántítana es rohangászott fel-alá, nem rég értem haza és most megint sántít szinte rá se áll de ha megfogom/megnyomogatom neki a lábát hagyja, nem kapja es nem is nyávog hogy fájna neki, nem tudom mi lehet a baja, nagyon aggódom?
2015. nov. 30. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami baja biztos van. Nem tudod orvossal megnézetni? Előfordulhat, hogyha valami kisebb baja van, megrándult vagy kisebb karmolás, harapás van rajta, akkor magától is meggyógyul, de nem lehet biztosra mondani, hogy elfertőződik vagy rosszul gyógyul és egész életére megnyomorodik.
2015. nov. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%

Az én cicám ősz elején vetekedett. Az egyik füle tövénél lett egy csúnya seb. Orvoshoz akartuk vinni másnap, de akkor már úgy gondoltuk, hogy hipp-hopp meggyógyul neki, mert sokkal szebb lett mint a verekedés estéjén. Aztán végül 1-2 nap múlva mégiscsak elvittük orvoshoz, pedig már alig látszott valami, hogy azért nézzen rá egy szakember is. Nagyon jól tettük! Ugyan kívülről, külsőleg nem látszott már szinte semmi, de belül egy óriási, gennyes, csúnya tályog keletkezett. Ezt mi nem tudtuk volna megállapítani így, de az orvos kitisztította, kapott szurit, gyógyszert és egy hét alatt elmúlt. Ha nem visszük el, leeshet a fél feje, és most nem túlzok.

Ez szinte teljesen más probléma/tünet, mint a Ti esetetek, de ezzel azt akarom mondani, hogy ha kívülről nem is látszik semmi, nem árt egy állatorvosnak megmutatni.

Remélem mihamarabb rendbejön a cicus :)

2015. nov. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem "vetekedett", hanem *verekedett*

Bocsánat, elírtam.

2015. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!