Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha egy felnőtt...

Normális, ha egy felnőtt macska ürítés helyett táplálkozásra használja az almot?

Figyelt kérdés
Hogy a hidegre forduló időben kíméljem kinti-benti macskámat, vettem neki idebentre almot. Három napig felé sem nézett, pedig megmutattam neki, rá is tettem többször, de rögtön leugrott. Ma boldogan látom, hogy szagolgatja. Hát nem. Élvezettel ropogtatta. Hogyan értessem meg vele, hogy nem vacsorára hoztam?

2015. nov. 30. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eszi az almot, eselyes, hogy valami asvanyi anyag hianya van... Csinalj ez ellen valamit.

Masreszt, amikor latod, hogy wc-znie kell, akkor rakd ra. MEg fogja erteni, hogy mi a helyzet.

2015. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hova wczik most? A lakasban?
2015. nov. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kikéredzkedik. Csak most már hideg van, idős cica, éjszakára is bent marad. Eddig nem pisilt éjszaka sehová. Hajnalban kiment.
2015. nov. 30. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!