Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes macskát hozni 88...

Érdemes macskát hozni 88 négyzetméteres lakásba?

Figyelt kérdés
Ismerek több embert is akinek kisebb lakásba van kutya macska. Szeretnék egy cicát de nem vagyok biztos benne hogy jó ötlet lenne.

2015. dec. 3. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Természetesen érdemes, akár kettőt is, és akár kisebb lakásba is. :)
2015. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze,jól fogja magát érezni ,csak minden nap játssz vele eleget :)
2015. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az nem baj, ha én reggel 8-9 órától délután 13-14 óráig nem vagyok otthon? Persze utánna van időm rá.
2015. dec. 3. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, ez nem olyan sok idő, ráadásul a macskák remekül feltalálják magukat, ráadásul ez az időszak az alvásidejükre esik, estefelé pörögnek fel általában. Mi délután 5- kor jövünk haza, a macskánknak ez szokott lenni a biológiai ébresztőórája,addig alszik :)
2015. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a macska nem kutya, 1 szobás lakásban is elvan. EGy barátom 1,5 szobásban lakik és 3 macska volt (csak elpusztultak már, nagyon öregen), és nem fog hisztizni ha egyedül van ennyi időre. eljátszik magában, alszik, meg minden.
2015. dec. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 3. 17:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk 67 m2-n három van. Elég nekik annyi is, viszont én sajnálnék lakásban egyet tartani egyedül. Amúgy is lakásban extrán meg kell dolgozni azért, hogy ne legyen ingerszegény a környezete, én is eggyel kezdtem, jól el is volt de azért mikor a másodikat beszereztük az első kivirult.
2015. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!