Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó almot keresek 12 hetes...

Jó almot keresek 12 hetes szobacicának?

Figyelt kérdés
Már kétfélét próbáltam, végülis puding próbája az evés. Az első csomósodó volt, ami vízben szétment, mint ha sár lenne. A második nem ilyen, és pici salakszerű, az a nem csomósodós. Az első sokkal jobb volt, ezt széthordja a macska a talpával, és a vízben nem egy szét ha felmosok vagy kimosom az almot, nagyon idegesítő. Milyen a legjobb? Úgy hallottam valami szilikonosra esküsznek? Konkrét típust tudtok mondani? Amit pl Fressnapfban lehet kapni, az van a közelben és sokat árulnak de nem tudtam eligazodni.

2015. dec. 3. 22:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
udvar?
2015. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a "szobacica" kifejezés szerintem elég egyértelmű volt. Ergo nincs udvar, mivel panel, 8. emelet.
2015. dec. 3. 23:40
 3/12 anonim ***** válasza:
bocs fárat vagyok már félre olvastam ...de ha nagyon pici a cica nálunk pl a tengeri homok volt eleinte de rossz votlo és jött a egy jobb megoldás ami olyan alom volt h ilyen kis kavicsszerű de mégis puha valamik voltak nem tudom sajnos már a nevét és azt megszokta egy idejig jo volt majd nagyobb lett és kimer merészkedni az udvarra és kikéreckedik ha kell neki:)
2015. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Fressnapfbe kapható multifit szilikonos alomra esküszünk.

De ha esetleg nem esik útba akkor hiper tescoba szoktam ezt a szilikonosat venni:

[link]

2015. dec. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szilikon alom nagyon jó, de nekem nem tart 3-4 hétig, ahogy rá van írva, 7 nap után cserélni kellett, így viszont nagyon költséges, Most ezt a tescosat használom:

[link]

Ebből is elhasználok heti egy zacskóval, de ez csak 300 Ft, és nem 1800.

Szóval aki megteheti, az szilikonos almot használjon, mert az a legjobb.

2015. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is szilikonossal kezdtük, mindenki dicséri, de nekünk a cica nem szeretett belemenni. Most Catsan-t használunk, teljesen jó, bár azt hiszem drágább kategória.
2015. dec. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi is szilikonossal kezdtük de ket szobacica mellett elég koltseges volt plusz annyit pisilnek mint egy ló szóval áttértünk egy spárban kaphatóra nevét most nemtudom csak h ket vörös cica van rajta , nem csomósodó hanem beszívja szval szinte ugyanaz mint a korábbi és nem is büdös mert használunk alomba való hintőport :)
2015. dec. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a szilikonos volt a legrosszabb (csodálkoztunk is, mert tényleg nagyon dicsérik). Nekünk egy csomósodó vált be: Multifit BioFresh
2015. dec. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak hogy még jobban összezavarjalak :-), én ezt használom, és bevált:

[link]


Hagyományosból ez jó és óccsó:

[link]


A vizes problémát nem nagyon értem, nálam víz nem éri az almot, ha kimosom a tálat, előtte kiöntök belőle mindent. Ill. amikor felmosok, előtte söprés/porszívózás, különben macskaalom nélkül is pfuj lesz.

2015. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor nemcsak nekünk nem jött be a szilikonos, én is csodálkoztam,hogy mindenki úgy odavan érte. Konkrétan a macska pár nap után inkább a padlóra wc-zett. Mi Claude macskaalmot használunk,eddig ez a legjobb.
2015. dec. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!