Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, ha a szobámban van a...

Baj, ha a szobámban van a macskaalom?

Figyelt kérdés

A szobámban tartom a cicával együtt, 1 hete került hozzám a cica. Az ablak rendszeresen nyitva, szoba mindig szellőztetve van. Az almot mindig takarítom ha piszkít bele, csomósodó alom van benne. Az ürüléket egyből kiszedem.

Lehet valami baj belőle, ha a szobámban tartom? Emberegészség-ügyileg.



2015. dec. 4. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:

hát, nem éppen steril az alom, ráadásul porzik nagyon picit, ami levegőbe kerül, meg ilyesmi. meg büdös lesz ha belecsinál. Télen rendszeresen nyitva az ablak?


Nem véletlenül szokták előszobába vagy fürdőbe tenni.

2015. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Max ha alvajáró vagy, és éjjelente falatozol az alom tartalmából.
2015. dec. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Igen, rendszeresen nyitva az ablak, amúgy is ki szoktam nyitni illetve kakilás után. Én télen is nyitogatom az ablakom, akkor is ha nagyon hideg van, rövidebb időre, mint mondjuk egy szép tavaszi napon.

Az almot is rendszeresen tisztítom, cserélem, és ez csak nagyon minimálisan porzik, nem kapar olyan porosan a cicus.


#2: Szerencsére alvajáró nem vagyok. :D

2015. dec. 4. 23:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem baj, feltéve hogy oltott, egészséges cicád van. Mondjuk én a szilikonos almot ajánlom, kevésbé büdösödik, nem poros, nem annyit takarítani sem mint a többit.
2015. dec. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél fedett cicavécét, az nem porzik, és nem is büdös. Három heti szilikonos alomból kijön egynek az ára.
2015. dec. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj, de én a szagát se bírom, úgyhogy hozzád látogatóba se...
2015. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!