Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azt írják a szilikagélre,...

Azt írják a szilikagélre, hogy hetekig használható. Tulajdonképpen szagmentessé teszi az almot, de eléggé besárgul a vizelettől. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
igen normális! hisz magába szivja a vizeletet jó hogy sárga...amugy meg sztem jó az az alom!
2010. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért van hogy magába szívjon anyagokat.Mit csinálna mást?
2010. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
tök normális ez a dolga:)
2010. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez normális. Attól még jó. Mi is olyat használunk.
2010. márc. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Épp ettől gusztustalan. Ráadásul az én cicáim egy hét után már nem is pisiltek bele.
2010. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Normális, és elvileg ettől még használható lenne, de az én cicámnak nem tetszett,amikor már sárga volt (kb 1 hét). Minimum ötször kerül annyiba, mint a sima alom, és hát valljuk be, ha nagyot alkot a cica, akkor ebből is, abból is ki kell lapátolni az ajándékot. Én sima (kőporos) almot szoktam venni, 350-450 Ft egy zacskóval. A cica is jobban szereti, meg a pénztárcám is! A lényeg, hogy legyen jó alomlapátod, és akkor ezt is ugyanolyan könnyű tisztán tartani, és így ez sem büdös. :)
2010. márc. 24. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi pont most vettünk olyat és nekünk is sárga volt és már ki kelledt buritani
2010. aug. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Fokozatosan sárgul be, tényleg jól szívja a nedvességet de nekem sajnos két hetet sem bír ki, nemhogy négyet, amit ráírnak. Bár árban még így is ugyanott vagyok mint a hagyományossal, főleg ha akcióban veszem. és jó hogy nem kell takarítgatni.Nekem a hagyományos mindig büdös volt, főleg a nem csomósodós, folyton állt a pisi a tálca alján.
2010. okt. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Árban vagyok ugyanott :)
2010. okt. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!