Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Atka ellen van valami jó...

Atka ellen van valami jó gyógyszer/krém? (Mert én nem nagyon látok javulást a cicum fölén)

Figyelt kérdés
Nov. 29-én vittem el a cicumat állatorvoshoz a fülével akkor azt mondta a doki h atkás a füle és vattával kipucolta neki meg vmi olajos szert kent a fülébe sajnos a nevét nem tudom. Egy hét múlva kellett vissza vinnem most vittem vissza csütörtökön hát nem igazán javul neki. Most megint kipucolta neki és neogranormom pirossal kente be a fülét. Én is vettem neki mert mondta h napi 2-3x tisztítsam ki és kenjem be meg kapott tölcsért a fejére. Bár azt mondta h 3-4 napig csináljam de ma lesz már a 4. napja h csinálom neki de nem igen látok javulást. Valakinek van vmi tanácsa mit tudnék csinálni? 6 hónapos nöstény cicus,olyan aranyos egésznap itthon van nem megy semmerre sajnálom szegényt :(

2015. dec. 7. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Állatorvos fog tudni ilyet adni, ha ezzel nem vagy elégedett, el kéne vinni másikhoz. Azt hiszem, most már spot-onok is vannak, amik fülatka ellen hatásosak.


Egyébként elég régen volt atkás a macskám, de arra élénken emlékszem, hogy nagy szívás volt (neki és nekem is) :-S Atka után jött baktérium, gomba, ezek kéz-a-kézben járnak sajnos. Kezelni kellett sokáig, több szerrel, és igazán nem is ezektől gyógyult meg, hanem csak mikor helyrejött az immunrendszere.

2015. dec. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mi állatorvosunk kipucolta és oltást adott ellene azóta semmi gond nincs.
2015. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!