Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskatápot vegyek?

Milyen macskatápot vegyek?

Figyelt kérdés
Aszt hallotam hogy a friskies es a whiscas nem valami jó tápok mert semmi olyat nem tartalmaznak amire szüksége van a cicának. Tudnátok ajánlani valami jobb minőségűt elfogadható áron? Minden tapasztalatot szívesen meghalgatok :)

2015. dec. 10. 19:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy 4 hónapos a cica eddig friskiest adtam neki de szeretnék jobbra váltani
2015. dec. 10. 19:14
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi régebben Real Nature-t adtunk nekik most Premiert (néha váltogatjuk, mert időnként ráunnak). Száraztápból most Premiert kapnak, persze lennének jobb összetételűek (Applaws - de azt nem tudom megvenni a környéken, Real Nature - az meg azért elég drága...)

Nézd meg, hogy azok közül, amennyit rá tudsz szánni, és lehet kapni a közeledben, melyiknek a legjobb az összetétele (én elsősorban a hústartalmat szoktam nézni - nem az állati fehérjetartalmat, nem az állati származékokat stb., hanem kifejezetten a hústartalmat)

2015. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én Fressnapfban kapható Select Gold ivartalanított macskák számára kifejlesztett tápot veszem. Azért ezt választottuk, mert allergiás reakció lépett fel a korábbi tápoktól és ez nem tartalmaz tartósítószert és csirkét, valamint az ára is elfogadható. Az állatorvos is rábólintott.


De ennél sokkal jobb minőségűek is vannak nyilván, de arra nekem sajnos már nincs pénzem. De igyekszem a lehetőségeim szerint a legeslegjobbat adni neki.

2015. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maxitabi ***** válasza:
Esetleg brit care vagy josera (első azért jobb).
2015. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!