Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális, ha a párom macskát...

Normális, ha a párom macskát tart a lakásában?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális????
2015. dec. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mert mindenütt ott a macskaszőr.
2015. dec. 11. 14:25
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen normalis.

Bar, ha egy haztartasban eltek, mi akadalyoz meg abban, hogy te is takarits? Nem fáj az.

2015. dec. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Millióan tartanak cicát lakásban. Az enyén is 99%ban benti, imád kint lenni, de ez nem biztonságos környék, akkor mehet ki, ha itthon vagyok.


Takarítani kell.

2015. dec. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Csak viszketek a macskaszőrtől, és ha olyan ruhában vagyok, rámragad és nehéz leszedni.
2015. dec. 11. 14:29
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozol..?
2015. dec. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. dec. 11. 14:32
 8/19 anonim ***** válasza:
70%

"Furodni kellene, akkor nem viszketne"


Ha raragad a ruhadra, van szöszeltavolito henger, ha viszketsz tole, akkor nezd meg, hogy allergias vagy-e ra,

es leginkabb ne gondold, hogy a parod ha a "te vagy a macska" kerdes felmerul, melletted fog donteni.

Sokszor felmerult problema ez, es jellemzoen az a allaspont, hogy "akit a macska zavar a lakasban, azt a gyerek is zavarni fog, meg minden, ami szamara egy pici lemondassal is jar, szoval hosszu tavra nem alkalmas parkapcsolatba".

De a ti dolgotok, hogy mennyit (mennyi kenyelmetlenseget) ertek meg egymasnak.

Btw, szigoruan a kerdesre valaszolva, a macska lakasban tartasa teljesen normalis a 21. szazad elejen.

2015. dec. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Ügyet Lenke ***** válasza:
100%
normális, nekem is van kettő, sok takarítással is van még néhol cicaszőr, ezzel jár, ha nem tetszik ne menj oda...
2015. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
Ez most kamu kérdés? Szerintem te is tudod, hogy rengetegen tartanak macskát a lakásban. Nekem is van, és ez nyilván azzal jár, hogy néhol macskaszőr van. Ha pedig valaki feltenné a kérdést, hogy a "macska vagy én?", biztos hogy a cicámat választanám, Ennyire önző emberrel nem tudnék együtt lenni.
2015. dec. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!