Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik antiallergén macska?

Létezik antiallergén macska?

Figyelt kérdés
Olyan, amelyik NEM kopasz :)

2015. dec. 12. 16:12
 1/7 Vicuska87 ***** válasza:
Igen a szibériai.
2015. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
nekem azt mondták, hogy még a kopasz macskára is allergiás az, aki allergiás a macskákra, ugyanis nem a szőrre, hanem a bőrük által kibocsátott anyagra vagyunk allergiásak. nem tudom, ebből mennyi igaz
2015. dec. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a szorere, akkor csak a kopasz, ami oke.

Ha a nyalara (az abban levo spec enzimre) akkor van olyan sziberiai macska, amelyik nem termeli ezt a enzimet.

2015. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagy valószínűséggel szőr, mert amint felveszi a macskámat bedurran a szeme :/ (vörös-könnyezik-viszket-nemlátsemmit)


Viszont a kopasz macskákat nem szeretjük (elnézést attól aki ilyet tart, biztos imádnivaló de nem az esetünk :D)

2015. dec. 12. 21:32
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom pontosan, hogy az allergia hogy jön elő, de én már hallottam olyan macskáról ami egyáltalán nem hullajtja a szőrét. Ha a szeménél pl csak közvetlen érintkezéssel jön elő az allergia akkor szerintem oké lehet egy ilyen.
2015. dec. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csóri pont ilyen:


[link]

2015. dec. 14. 16:56
 7/7 Vicuska87 ***** válasza:

A macska szőrén is a nyála van ahogyan tisztálkodik. Az ember FelD1 enzimre allergiás, ami a macska nyálában és bundáján is ott van mivel tisztálkodáskor rákerül...

A kopasz macska is ugyanezen az alapelven működik..

2015. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!