Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cica bírja a hosszú utazást?

Cica bírja a hosszú utazást?

Figyelt kérdés
A a helyzet, hogy nem tudok mit csinálni vele itthon - nem is hagynám itthon egy hétre- szóval elvinném magammal a cicám vakációra (ez nem kérdés, kérlek ne írjátok, hogy menhely, gondozó,barát stb). Ami egy ezer km-es út, kocsival. A kocskázást bírja, már többszőr vittük próbaútra 2-3 órásra és imádta :D Az almot, etetést/itatást megoldjuk. Szerintetek bírná a cica?
2010. márc. 23. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 5 cicám van, és el nem tudom képzelni, hogy bármelyik is jól érezné magát egy ekkora tortúra közepette. Szerintem egy ilyen hosszú út nagyon megviselné, még akkor is, ha a szeretett gazdival lehetne. Talán nehezebb lenne neki, mint egy hétig valami jó helyen nélkülözni a gazdit.

Azért írd meg, hogy döntöttél.

2010. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi vittük 800 km-t és tetszett neki!Hol aludt,hol dorombolt,simiztette magát.Sokat evett:)
2010. márc. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Első válaszoló: igen, lehet. De ahogy írtam, már vittük próba útra, nem is rövidre, 3 órán keresztül kocsikáztunk és végig az ölemben aludt, vagy bámészkodott. Nem látszott rajta, hogy fél, nem is nyávogott. Ez a mostani út kb. 6-7 óra lenne.

Második válaszoló: igen, valahogy az én cicám is így csinálja :) Esetleg tudnál írni pár tippet hogyan oldottátok meg a wc-zést, evést/ivást? :)

2010. márc. 23. 09:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt is kipróbáltátok, mit csinál, ha idegen helyen van? Mi egyszer vittük nyaralni nyaralóba, nyugodt helyre magunkkal. A kocsit még úgy ahogy elviselte, ott viszont rettegett. Amúgy egy nyugodt, jó fej cica, ott ahogy kiraktuk, elszaladt. Éjjel jött elő, akkor bevittük, és utána egész nap a nyaralóban feküdt elbújva, és éjjelente járt ki dolgát végezni. Ezek után nyaralás alatt otthon hagytuk, és megbízható embert kértünk meg, hogy etesse és ápolgassa a lelkét minden nap. :)

2010. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan másik lakásban csak kiskorában volt, ahol született. De volt, hogy vittük parkba, teljesen idegen emberek közé és nem rettegett. Meg a hétvégén voltunk itt 10-en, akkor is inkább játszani próbált mindenkivel. Ahová visszük lesz még két macska, mind kandúr, de mind ivartalanított, a mienk is. A másik kettő nem kiskoruktól vannak együtt, de megszerették egymást. Szerintem nem lesz velük gond.
2010. márc. 23. 09:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Külföldön lakom és évente háromszor teszem meg a cicával az 1400 km-es utat (1400 vissza is).

Általában alszik, kaját eleinte nem fogadta el, de már eszik is. Megállunk pisilni, teszek alomba követ...

Ha kinyitom a kocsi ajtaját, esze ágában sincs kiugrani. Simán kibírja, gondolom nem rajong érte, de baja sosem lett.

2010. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
bosszút fog állni.
2010. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt neki póráza.Megálltunk és ment végezte a dolgát.Utána adtunk neki felvágotatt,meg szárazkaját és go tovább:)
2010. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
èn külföldön dolgozok, és mikor hazautazok kénytelen vagyok vinni magamal, 10 óra az út, ha utazás közben megszeretgeted, nemlesz különösebb gond! :)))
2010. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyik cica ilyen, a másik olyan. Egyébként szoktatás kérdése. Az én cicáim kiskorúk óta utaznak, így nincs velük gond.
2010. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!