Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eddig azt hittem terhes a...

Eddig azt hittem terhes a cicám, de most olyan mintha érdeklődne a hím cicák után. Szerintetek? Melyik valószínűbb ebben az időszakban

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nálunk az utcában a lánycicák már mind hasasok,úgy félidősek lehetnek.persze van amelyik cica nem fogan meg

az első tüzeléskor, és akkor újból érdeklődést mutat a

kancik felé.ha már vemhesült nem veszi föl a kandúrkát, sőt erélyesen tiltakozik, pofozkodik.

2010. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valoszinüleg csak állterhes volt! :)
2010. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hagy kérdezzek valamit: miért nem ivartalaníttatod? Remélem még nem vemhes, és akkor lenne esélyed orvoshoz vinni. (ha pedig valamiért kiscicát szeretnél, hamarosan tömegével lesznek a falun vízbe dobott, élve eltemetett, kalapáccsal leütött, és hasonlók mellett a gazdát kereső kismacskák is. Kérlek, ne szaporítsátok, ezt az így is elég nagy mennyiséget újabb kicsikkel.)
2010. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs utolsó! De miböl gondolod, hogy megölné öket? :S

A világon semmi közöd hozzá akar e kiscicát vagy sem!!!!

Biztos vagyok benne, ha kiscicát szeretne utánna, nemöli meg öket!

2010. márc. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

azta, el sem hiszem,h valaki megért engem.:D

köszönööm:$:)

2010. márc. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!