Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mérgezés lehetett vagy más?

Mérgezés lehetett vagy más?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Meghalt a cicám... és sajnos nem tudom miben. A sztori ott kezdődik, hogy 2 hétig nem voltam otthon, és mikor hazamentem hétvégén, már haldoklott.Rá se ismertem! :( Teljesen lefogyott, izomrángása volt, mozgáskoordináció zavara, keservesen nyávogott, amikor ébren volt. Hányás hasmenésről nem tudok. Nem is nagyon tudott magáról sztem.... utolsó pár óráját együtt tölthettük el, de azért nagyon vacak volt, hogy hogy az ölemben szenvedve halt meg. Benti cicáról van szó, van egy másik is, aminek semmi baja nem volt/van. Tudom, hogy nem vagyunk orvosok, de vkinek volt már ilyen?

2015. dec. 15. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2015. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Semmit :) nálunk nem elérhető egy sem hétvégén, de már hétköznap este se...
2015. dec. 15. 15:04
 3/16 anonim ***** válasza:

ehenhalt?

Az aki ott volt 2 hetig, az mit mondott? mikor kezdodott? Miert nem figyelt ra jobban?

2015. dec. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem vitte senki orvoshoz?

Annyi mindent mondhatnék, de csak kérdésem van: miért? Miért van macskája valakinek, ha nem gondoskodik róla? Mert cuki? Mert a többieknek is van? Vagy miért? Mit vétett az a szegény macska, hogy így kellett végeznie? Hogy ennyire letojtátok?

2015. dec. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 hétig ki volt vele, ő mit mond?
2015. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Ha teljesen lefogyott valószínűleg már jóval az előtt megbetegedett\megmérgezték mielőtt hazaértél. Biztos nagyon érző lelkű állatbarátok vehették körbe a cicát abban a két hétben.
2015. dec. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Azt, hogy nem tudják mi lett vele....meg h azt hitték, hogy már megdöglött -.-
2015. dec. 15. 15:15
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha nem kaptam volna sokkot, biztos csináltattam volna vizsgálatot, hogy mi a fene volt... így csak fortyogok magamban, és találgatok
2015. dec. 15. 15:20
 9/16 anonim ***** válasza:

Azt hittek, hogy mar megdoglott... Benti macska? Es akkor szerintuk 2 hetig valahol egy hulla voolt a lakasban?

Mert akkor komoly higeniai problemak lehetnek a lakasban.

De ezt olvasva azt hiszem, az a szerencsetlen macska azert halt meg, mert ket hetig leszartak, hogy haldoklik/beteg. :/

En valahova mentenem a 2.-at is....

2015. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Azt a macskát nem szerette senki. Te se. Ha az én macskám lesz beteg, ha az ölemben tartva kell elvinnem a legközelebbi nagyvárosba télvíz idején, akkor is nekiindulok. Az, hogy este, meg hétvégén nem lehet állatorvost találni, olcsó sz*r kifogás. Hány beteg nappala volt nyominak, mikor valaki felvehette volna és elvihette volna orvoshoz? Csak senki nem akarta felemelni a s*ggét a kanapéról, otthagyni a szappanoperát, meg a csetet, inkább végignéztétek a halálát. Az utolsó óráiban vele voltatok... hát az a szegény macska ezzel kitörölheti... neki orvos, gyógyszer kellett volna, meg egy olyan gazda, aki nem mutatóba tartja... Undorító. A következő macskátok plüss legyen! Ja, és kellemes ünnepet azzal a tudattal, hogy megöltétek!
2015. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!