Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám alighanem vemhes, már...

A cicám alighanem vemhes, már elkezdődött a szülés kb 4 napja de eddig nincs 1 kiscica sem, viszont amikor elkezdődött akkor kijött belőle egy vízzel telt burok, azóta semmi. Lehet ez állvemhesség? Vagy valami más baja van? Nem tudom mit tegyek.

Figyelt kérdés
Viszont a hasa megnőtt, és az emlők is.
2010. márc. 23. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Úristedn ha a hülyeség fájna... Szerencsétlen macska :S:S Nem kéne talán elvinned egy orvoshoz és nem elletni többet???? Ááá neeem, már 3 napja el kellett volna!
2010. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg állatorvoshoz kell vinned!!!Sürgősen! A macskák max. 2 óra alatt leellenek. Nem 3 nap...
2010. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
De, sajnos van, amelyik napokig. A miénk első fialó volt, de valami hitvány, beteg, hibás macska lehetett, kóborként ragadt nálunk.. Megfialt egy este 1 kismacskát, aztán semmi. De a hasa nagy volt, jött-ment. Felhívtam egy állatorvost, azt mondta, hogy bizony, 3 napig is eltarthat. Aztán láttuk, hogy fájdalmai lehetnek, nyávogva kapkodott a farka felé. Beraktuk a kocsiba, irány az orvos. Mire odaértünk,félig lógott ki belőle egy döglött kismacska. Azt kihúzta az orvos, és a következőt ajánlotta: meg kell műteni, eltávolítani a benne lévő döglött kismacskákat. Ez kezelésekkel, kontrollal zz.30 ezer forint, vagy elaltatja, 1500 ft. Két gyerek mellett ez utóbbit válaztottuk. Rozika így fejezte be földi életét.Azóta volt 3lánymacskánk,ivartalanítottuk őket 15 ezer/fő. Egyik pár hét múlva eltűnt, másikat elütötte előttünk az autó. A 3. itt fekszik mellettem.Szerintem ő az utolsó, többet nem fogadok be.:((
2010. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Ez egy remek gondolat!

Kérdezőnek: ORVOS!

2010. márc. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
úr isten! vidd el azonnal ovoshoz, vagy meghal! ez nem normális viselkedés...(hogy 4 napja szül)
2010. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Vidd el állatorvoshoz, és amint lehet ivartalanítasd is. Nem nagyon való a kezedbe élő állat, kölyök macska meg pláne nem....
2010. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az állvemhességről kérdeztem nem pedig a szülés folyamatairól!

A cicám már lassan 4 éves és már volt párszor vemhes, akkor nem volt semmi gond, egy délután leforgása alatt megszült.

Amúgy meg lehet, hogy már 4 napja tart a szülés, de nincs vele semmi gond, normálisan eszik, alszik, piszkít, meg amit egy macska csinál.

Mellesleg velem alszik 2 hónapos kora óta, és egyszer sem feküdtem rá. Ha tényleg komoly baja lenne azt észrevettem volna!

Van egy testvére is, nála már az első szülésnél komplikációk voltak, és nem néztem tétlenül, hanem rögtön vittem az orvoshoz! Köszöni jól van!

És a kérdésemre normális válaszokat várnék! Mi az hogy a hülyeség fájna? Bocs de mégis hány éves vagy? 5?

Légyszíves normális válaszokat írjatok!

2010. márc. 24. 19:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha beírod a googleba, hogy álvemhesség cicánál, akkor kiad oldalakat, ahol a cicatartók ezzel a kérdéssel fordulnak az orvoshoz. Valamelyik gyógyszert is ajánl. De nem jobb volna megmutatni orvosnak? Így kizárhatod, hogy nem valami más bajjal küzd a cicus.
2010. márc. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!