Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákat mennyire dühíti...

A macskákat mennyire dühíti ha felkeltik őket?

Figyelt kérdés
Mondjuk legtöbbször nem alszanak túl mélyen,ilyenkor általában arra is felkelnek ha közeledünk,de amikor mélyen alszanak és felkeltjük őket,akkor érdekli őket egyáltalán?
2015. dec. 16. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek macskák :D Ha sokáig piszkálod őket felállnak és elmennek egy számodra nehezebben hozzáférhető helyre.


Nem hinném hogy dühítené őket.

2015. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy különösebben zavarná őket, legalábbis az enyém magasról tesz rá. Pedig próbáltam megmutatni neki, milyen érzés a legszebb álomból csörögve, csörömpölve, minden feneséget csinálva végül a hasán dagasztva kikötni, de csak dorombolt. Vagy "hibás" a macskám, vagy ez egy általános jelenség. Végülis, ha belegondolsz, átlag 16 órát szundikálnak, és ott van az éjszaka is, amikor te békén hagyod. Van ideje bepótolni.
2015. dec. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a sziámi nőstény cicusom aludt egy takarón, kihúztam alóla, mert fáztam, erre nekemugrott, és elkezdte tépni a kezem .. A fogával olyan nyomot hagyott benne, hogy még most is heges. Utána persze jött oda bociszemekkel, aztán nem tudtam rá haragudni :D Bevágta a kis ártatlant.

Lehet, csak azért volt, mert ő sziámi.. vagy mert imád aludni.

2015. dec. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem fog rádtámadni emiatt :D ha nagyon zavar, arrébb költözik. Én amúgy még sosem láttam a macskámat igazán mélyen aludni, mindig nyitva volt a füle :)
2015. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D pedig szoktak,van amikor simán mozgathatod a lábát arra se kel fel
2015. dec. 16. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem dühíti, mert pár perc alatt visszaalszik. Ellenben nem ajánlatos, mert megijedhet.

Én jártam úgy, hogy a cicám az oldalamnál aludt és látszott, hogy nagyon álmodik, mert rángatózott. Én hülye, nyugtatólag megsímogattam.. Olyan hirtelen ébredt fel, hogy frászt kapott és lendületből kiugrott mellőlem, de az arcom irányába. Épp oda tudtam kapni a kezem, így csak azon lett egy kis karmolás, de kaphatott volna szemem is.. Azóta nem ébresztgetem a macskákat feleslegesen, de ha mégis kell, akkor óvatosan, beszélve hozzá és csak finoman megérintve.

2015. dec. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!