Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon munchkin macskát venni és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2015. dec. 18. 14:17
1 2
 1/20 anonim válasza:
65%
Azt, hogy hol lehet kapni, sajnos én sem tudom. Viszont a munchkin nem olcsó mulatság, kb 70-80 000-ért kapni. Legalábbis én ennyiért láttam.
2015. dec. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Huh.. :/

Nagyon köszi!^^

2015. dec. 22. 22:40
 3/20 anonim válasza:
100%
Szívesen :)
2015. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
22%
Bocs, de nem tudom megállni, hogy az utca meg tele van kóborokkal. Köztük nem egy valamikor nem is olcsón vásárolt, időközben megint fajtiszta házi kedvenc. Amíg ez a helyzet, durva, hogy ennyiért vennétek.
2016. jan. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Nem ennyiért, még 5x ennyiért is vesznek...szerintem ez mindenki magánügye, ha megteheti miért ne. Állandóan ezen vitázni, hogy az utcák tele vannak kóbor macskákkal, meg a menhelyek..., aki örökbe akar fogadni, az azt teszi és. Az a macska nem valószínű, hogy az utcán lesz, akit ennyiért megvesznek...
2016. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%
Igaz, én csak egy idős perzsáról gondoskodom, utcára tették, pedig több évet gazdis volt. Van itt karthauzi vahy brit keverék kidobott is. De vegyem csak a sok sznob drágán Anthony Hopkinsnak jó volt az utcai kóborka, akit befogadott, amikor itt forgatott. Gondolom nem telt neki másra. Közöd nincs az állatszeretethez.
2016. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Okoska, akkor magyarázd már el, hogy mi köze az állatszeretetnek ahhoz, hogy ingyen van vagy pénzért veszed? Mert akkor a teóriád alapján nagyon kevesen szeretik az állatokat, és valószínűleg azért vesz valaki macskát, kutyát, lovat, hörcsögöt, nyulat stb. pénzért, mert utálja ...
2016. jan. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Jut eszembe ezek alapján az egész emberiség egy gonosz valami, mert miért szülnek a nők, ha tele vannak az árvaházak szerencsétlen gyerekekkel... akkor senki nem szeretetből szül szerinted? Te saját gyereket akarsz vagy örökbe fogadsz egy árvát?
2016. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
19%
Na, ezt sem tudtam, hogy a drága pénzért vásárolt állatot mi szüljük. Köszi, hogy ma is tanultam valamit!!!
2016. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%
Annyi eszed, azért már nincs, hogy belegondolj hányan mennek lombikra manapság milliókért vagy fizetnek a béranyaságért... ennyi erővel és igazi gyerek szeretettel az örökbefogadás lenne a célszerű. Azt gondolom nem szabad ítélkezni emberek felett, ahogy te teszed, mert arról pl. fogalmad sincs, hogy nekem van egy 450 ezres macskám és egy kóbór kutyám, én így döntöttem, de nem kell ezt a kérdést ráerőszakolni senkire, mert akkor az állatka úgyis az utcán landol... Ja és nem tartom magam se sznobnak se azért mert vettem egy számomra gyönyörű cicát melynek értéke van, és nem kevesebb értéke van a kiskutyámnak akit az utcán szedtem össze, aki férget hányt mikor magamhoz vettem, és meggyógyítottam kb. egy havi fizetést költöttem állatorvosra, mire rendbe jött Mindent megadok mindkettőnek szeretetet, törődést.. Ne ítélkezz az az Isten dolga!
2016. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!