Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik név tetszik a legjobban...

Melyik név tetszik a legjobban ezek közül? (Fiú maine coon-nak. )

Figyelt kérdés

Lucifer,(Darth)Vader,Mátrix


Nem viccelek,még véletlenül sem akarok normális nevet adni neki,szegény savanyú szomszédok hadd szórakozzanak mikor ordítva keresem a kertben :DD



2015. dec. 20. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem a Mátrix tetszik:)
2015. dec. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lucifer*-*
2015. dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Oké,most elképzeltem ahogy állok a teraszon és vonyítok hogy -LUCIFEEEER HOL A FRANCBAN VAGY?- remélem nem vallásos senki a környéken..-cicicicic hol van az én szőrös kis Sátánom?Gyere a mamához.. - xDD
2015. dec. 20. 23:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Haha

Volt Lucifer Maincoonom :)

Most meg egy Matrix hazi van :) Veder nagyur legyen :)

2015. dec. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Vedert irtam :)
2015. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor már esetleg Vödör..aztán majd: sajnos ma nem érek rá..a Vödröt viszem állatorvoshoz. *nyomtatják a beutalót a pszichiátriára*
2015. dec. 20. 23:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A legkissebb Töpörtyű nálunk :D
2015. dec. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Vader olyan vacak divatnev, a Matrix is, vagy tul geek.. A Lucifer meg elcsepelt. :/

Páfrány esetleg? Trabant? Sluszkulcs? (Ez milyen mar, a kertben: "Sluszikám, merre vagy?") Esetleg valamelyik a het torpebol? Az is meno. :P

Vagy Beton! (B+ Beton, mar megint merre vagy?)

Szoval, van egy csomo lehetoseg a "nem szabvany nev" fronton. Lehetne Ananasz, Kivi (Bar ez kicsit lanyos) vagy barmi deligyimulcs. Avokado. Nah, az nem szabvanyos. "Avika, hol vagy? Avokado, te allat, mar megint idehanytad a reggelidet a szonyegre? Nem szegyled magad?" :)

2015. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A Mátrix nagyon tetszik. :)

Az előzőtol meg a Páfrány.

Ahogy szetterul a macska hosszú szőre, meg a fulein a bojtjaival, szerintem lehet rá asszocialni. :))

2015. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező te dilis vagy :DD Én is ilyesmi nevet akartam neki adni de sajnos a családomnak nem tetszettek. Amúgy a Lucifer az elég jó. Egyik barátnőm mesélte hogy a szomszéd néni macskáját Rómeónak hívják és arra kelt fel múltkor, hogy a néni kiabál az udvaron hogy: "Rómeó cicicic gyere már ide a qva anyukádat!"
2015. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!