Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Használt valaki cicáján Dr....

Használt valaki cicáján Dr. Pet spot on-t? Elég ismeretlen és olcsó, nem merem rárakni a cicákra. Szavidőt se látom rajta. Várom a véleményeket!

Figyelt kérdés

2015. dec. 21. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Panzi termék, annyira azért nem ismeretlen márka. :)

Ártani nem fog, mert csak gerániumolajas termék. Viszont ezek nem is túl hatásosak. Fertőzöttség esetén semmiképp se lesz jó, megelőzésre esetleg beválhat.

Én ugyanennek a nyakörvét próbáltam a cicán, a sok rossz vélemény ellenére nálunk bevált, egy darab bolhát vagy kullancsot nem találtunk a cicán, amíg rajta volt, pedig előtte a kullancsokkal rendszeresen volt problémánk. Árban meg jóval kedvezőbb, mint egy foresto.

Ártani nem hiszem, hogy árthat, kisebb kockázatot látok egy olajos löttyben, mint a többi, erős vegyszeres hatóanyagú termékekben. Inkább a hatásosság a kérdéses. Egy próbát talán megérhet, én pozitívan csalódtam a nyakörvben tényleg. :)

2015. dec. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána ràjöttem,hogy melyik màrka ez,miutàn neten beìrtam és csak a "Panzit"adta ki. Igen sajna csak 15napos a hatàsa,de a hatòanyaga legalább természetes! Akkor én is rájukrakom. Köszi
2015. dec. 22. 12:46
 3/4 Crystalclear válasza:

A bolhanyakörves kutyánk nyaranként sebesre rágta a hátát bolhák miatt,most hogy 2-3-4 naponta ráfújom a hátára teljesen helyrejött.Ha az ólját 1 héten egyszer befújod valami rovarölővel és nem drasztikusan bolhás kutyát macskát 1 héten 2 szer átfújsz ezzel a spray-vel garantáltan elmenekül a bolha.

Sőt ezt úgy kellene csnálni hogy kutyasétáltatás előtt befújod az ólját roverméreggel,elzárod hogy véletlenül se menjen bele vagy fél napig,ameddig az ólban zajlik a gyilok elviszed a kutyát sétálni de előtte teljesen befújod mindenhol testhajlatokban is a DR PET-el,a bolhák elvileg le fognak ugrálni róla menet közben és nem az ólban ugranak le.Mire hazajöttök az ól is bolhamentes és a kutya is.

2016. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Crystalclear válasza:
Ja hogy ez SPOT,akkor sorry én a spray-ről beszéltem...
2016. jún. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!