Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A benti macskánk véreset...

A benti macskánk véreset pisilt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Van egy 12éves cicánk, és kb 1-2hónapja sokat jár wc-re, tegnap véreset pisilt, ma már nem. (Ha még egyszer előfordul természetesen állatorvoshoz viszem) De esetleg valakinek volt már hasonló? Mi arra gondoltunk, hogy esetleg a száraz kajától kivan a veséje, szerintetek?
2010. márc. 24. 07:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Húgyúti fertőzés van a háttérben, ha sokat pisil a cica és már véreset is szegény.Minél előbb vidd el orvoshoz.
2010. márc. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen vidd orvoshoz, ez alsó húgyúti szindróma, ami jelenthet gyulladást és kőképződést a hólyagban. Nagyon fájdalmas, az én cicámnak is volt, azonnal vittem az orvoshoz.
2010. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bírom az ilyeneket! Szerinted mégis mi baja van? Beteg!!!! Ne a gyakorin kérdezd meg, hogy mi baja lehet, hanem vidd állatorvoshoz!!! Egy normális gazdinak az az első, nem pedig a gyakorikérdéseken várja rá a megfelelő választ! Lassan már a szülést is itt fogják levezetni!
2010. márc. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én 15 éves perzsámnak akkor volt véres a vizelete, amikor felfázott. 2 napig bent tartottam a meleg szobában, aztán kitettem az erkélyre egy szőnyegdarabot, arra ült. Szerencsére meggyógyult! De 2 napnál többet én sem vártam volna vele!!!
2010. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem lehet normálisan válaszolni (tisztelet a kivételnek). Tudtommal ez egy olyan oldal, ahol kérdéseket lehet feltenni és nem pedig a másik kioktatására való.
2010. márc. 24. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet értelmesen válaszolni, mert a kérdésed is értelmetlen! Ha te véreset hugyoznál, akkor mit tennél? Jönnél ide a GYIK-re és kérdeznéd, hogy: "Véreset pisiltem, mit csináljak?"

A macskádnak véres a vizelete, tehát nem egészséges az állat. Ilyenkor mi a teendő? Állatorvos! Amikor a kutyámnak véres volt a vizelete nem ide jöttem, hanem dokihoz vittem. És kiderült, hogy kullancstól lett beteg. Ha jó gazdi vagy, akkor vidd el azt a szerencsétlent a dokihoz és ne itt várj tanácsokat! Na, utána leolthatod a bunkó válaszolókat!

2010. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyszer pisilt véreset, nem mindig, ha tudnátok olvasni.
2010. márc. 25. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
És ha te egyszer is de véreset pisilsz, az szerinted normális? Most arról akarsz meggyőzni, hogy mivel csak 1szer pisilt véreset a macskád, akkor semmi baja? Figyelj, hagyjuk ezt. Előttem is leírták, hogy vidd állatorvoshoz azonnal, mert beteg. Elvitted? Nem hinném! De most majd úgy is azt írod, hogy "De igen, elvittem". Ha normális, épeszű ember lennél, akkor nem itt várnád a megoldást a macskád betegségére! De tudod mit, ha te is véreset pisálsz, ugyan így kérdezd itt meg, hogy ilyenkor mi a teendő! Szerinted mi lesz az első válasz??? Pontosan. Menj orvoshoz. A macskád már rég elment volna, ha képes lenne rá. De mivel tőled függ az állat, ezért neked kellene erről gondoskodni. Úgyhogy ne oltogass engem, amíg te nem tudod mit kell tenni egy beteg macskával!
2010. márc. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!