Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam lakásba?

Hogyan szoktassam lakásba?

Figyelt kérdés
Hogy mindent értsetek leìrom mi is a helyzet. Eladtuk a kertes házunkat. Cicám kinnt is és bennt is volt. Nagyon sajnálom szegényt rajtam kìvűl másban nem bìzik, néha még tőlem is megriad, ha hirtelen lépek... Ugye a költözés lement és úgy gondoltam hogy a cica lesz az utolsó akit elviszünk. Viszont nem a végleges helyre vinnénk. Mi most albérletben vagyunk panelban, ide jönne elöszőr. Márciusba pedig az ūj kertes házba. A kérdésem: hogyan szoktassam lakásba hogy ki ne szökjön?. Ezután hogyan szoktassam vissza kertesházba?. Olvastam , hogy a macskák nem nagyon szeretik az ùj helyet, nagyon sokára barátkoznak meg az ùj környezettel. Nekem nagyon fontos a cica, nagyon szeretem nem akarom hogy nagyon befordúljon viszont nincs más lehetőségünk. Ha ez számìt 2éves. :) Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat :)

2015. dec. 26. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem nagyon fog tudni hova menni panelból. A kertes házat illetően pedig:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__7449863-hogy..

2015. dec. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!