Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek kell aggódnom a...

Szerintetek kell aggódnom a macsekok miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van két macskám, egy fiú meg egy lány.


25-én hajnalban elutaztunk és 26-án estére értünk haza.

Összetakarítottunk ahogy ilyenkor illik, hisz teletojták az almot, találtunk egy kis adag régebbi hányást is a szoba közepém, akinek van macskája az tudja, hogy néha ez előfordul. Szőrcsomó miatt vagy túlzabálja magát, esetleg ha nagyon sokat rohangálnak kaja után, stb.


A szobánkban is pakolásztam utna (míg nem voltunk otthon, be volt zárva).

Találtam egy fültisztító pálcikát amit valamelyik dög kibányászott a benti kukából. Hiányzott az egyik vége, a pamacs rész és picit rövidebb is volt mint a többi. Talán nem volt 1 cm se ami hiányzott. Látszott, hogy meg lett kicsit rágva, de csak kicsit, mintha levágták volna róla azt a kicsi darabot, nem volt agyonrágcsálva.


Feltúrtuk az egész lakást, hogy megtaláljuk a hiányzó darabot, de semmi.

A dokinkat nem akartam zargatni karácsonykor, a két macska pedig nagyon jól érezte magát. Ma fogok majd beszélni vele.


Eltelt több nap. Mindkettő macska rendesen eszik, iszik, és bőségesen teleszarja az almot minden nap akár 2x is. Bújósak, játszanak, rohangálnak és élvezik, hogy kicsit többet foglalkozunk velük. A "termésüket" minden tojás után átnéztük, semmi nem volt benne eddig, plusz semmi furcsaság nem volt benne, tehát nem véres, nem is fosnak vagy ilyesmi. A hasuk egyáltalán nem érzékeny.


Azóta hányni se hányt egyik se.


Az se 100%, hogy megették a fülpálca végét, lehet, hogy már napok óta ott volt (be volt csúszva a szekrény mellé. Lehet, hogy a pamacs végét már rég felsöpörtük. Az is lehet, hogy megette valamelyik, de már rég kitojta.


Ha megette valamelyik, akkor azt már 25-e előtt kellett, mert utána nem volt lehetősége bejönni a szobába. Tehát már minimum 4 nap eltelt, de kutya bajuk.


Ti aggódnátok?



2015. dec. 28. 08:14
 1/5 szántóvető ***** válasza:
100%
a leírtak alapján semmi bajuk.
2015. dec. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ebben bízom én is.
2015. dec. 28. 10:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Doki azt mondta, hogy nem lesz gond.
2015. dec. 28. 12:51
 4/5 szántóvető ***** válasza:
doki?az igen,neked tényleg fontosak a cicáid.
2015. dec. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak telefonon, viberen váltottam vele pár szót, más témában is kellett kérdeznem tőle. Így akkor már erre is rákérdeztem egyben. Amúgy valóban fontosak :)
2015. dec. 28. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!