Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény macskánkat tavaly...

Nőstény macskánkat tavaly megműttettük, hogy ne legyen több kiscicája, gyakorlatilag kivették a méhét. Ezek után lehetséges, hogy a kandúr ugyanúgy "megugorja", mint eddig?

Figyelt kérdés
2010. márc. 24. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehetséges de kiscicája nem lesz. Bár ha kivették a méhét akkor nem termel hormont, tehát nem hiszem hogy megállna a kandúrnak.
2010. márc. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se lehtséges, pont azért, mert nem termel hormont... A szomszéd néni pedig esküszik,hogy a kandúrjuk "gyúrta" az én macskámat, és a hátára ugrott, ugyanúgy, mint amikor... na szóval amikor párosodnak. Elég egyedi mintázatú a macskám bundája, összetéveszteni másikkal nem nagyon lehet, szóval nem értem a dolgot... Köszi a választ! :)
2010. márc. 24. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A kandúrok, ha nagyon kanosak, mindent megpróbálnak megdugni, ami mozog. Az én idősebbik macskám már három napja a kisebbet gyömöszölné szerencsétlent, az sem zavarja, hogy az is kandúr. Mindezt úgy, hogy tele van a környék nősténymacskákkal, csak azok mind ügyesebbek, és elfutnak előle.
2010. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Muti már milyen az egyedi mintázat:)

Nagyon kiváncsi vagyok:)

2010. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha csak a méhét vették ki, és a petefészkeit nem, akkor a hormontermelés sem állt le.
2010. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A petefészkét veszik ki ivartalanításkor.

A nőstény illata valamennyire megmarad, a felajzott kandúrnak ennyi elég.

2010. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 macskás család vagyunk,jól ismerem a problémát.A 4. macska kandúr és van egy ivartalanított kandúrunk,meg két ivartalanított nőstényünk.A 4. ugrik rá a két ivartalanított nőstényre,de visszapofozzák.Természetesen lehetséges,hogy "megugorja",mert nekünk is azt csinálja.
2010. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Akkor az én macskám egy ribi, és pusztán az élvezetért csinálja, nem utódnemzés céljából... :D
2010. márc. 24. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, één hülye... xD Most jövök rá hogy amikor kicsi voltam, akkor volt egy ivartalanított lánymacskánk és az én kandúrom mindig rá akart mászni. Hát az meg egy olyan áldott nyugis és félős lélek volt hogy hagyta egy ideig. Persze sosem pároztak. Azt nem hiszem hogy élvezetből csinálná ugyanis neki inkább fáj a dolog...
2010. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Küldenék képet a macsekről, de szerintem ide nem lehet feltölteni... Ha adsz emilcímet, oda szívesen elküldöm.
2010. márc. 25. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!