Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen almot vegyek a cicámnak?

Milyen almot vegyek a cicámnak?

Figyelt kérdés
olyan alomra lenne szükségem amiből egyszerűen el lehet távolítani a pisit is, és nem büdös..

2015. dec. 30. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
csomósodót akkor, attól összeáll a pisi, és a kakit is jobban egybetartja. Én próbáltam nem csomósodót, de sokkal rosszabb, kaki is szétesik, nem maradt egyben.
2015. dec. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Nekünk a szilikonos vált be legjobban. Sokáig nem mertem kipróbálni, az ára miatt. De összességében olcsóbb mint a csomósodós. A pisit nem kell eltávolítani, egyszerűen elpezseg. A széklet pár óra állás után csont száraz, elég csak pl. gumikesztyűvel kikapkodni. Tejesen szagtalan (tényleg, én nagyon sokáig nem hittem el).

3 macskám van és sokkal kevesebb problémám mióta ilyen almot használok. Mindig lehet akciósan kifogni, de pl. az Aldis mindig jó árban van. Nagyon sokáig elég!

2015. dec. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én cooposat veszek 400ft 5kg, ha rendszeresen takarítom semmi szaga, és nagyon csomósodik
2015. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BBBori válasza:

Én mindent végigpróbáltam már. De tényleg. 3 szobacicánk van, és a két oroszkék alapvetően iszonyat büdös, ők a tesóm szobájában laknak, az én sima házicicám meg nálam. Mindent kipróbáltunk, az összes féle fajtát. Én megtaláltam magamnak a legjobbat, és ez az egyetlen ami elnyomta még az oroszkékek ammóniás szúrós szagát is: SaniCat Rose d'oriente !!!! [link]

AlphaZooban lehet kapni (5kg=1400ft emlékeim szerint, és elég 1 hónapig), de érdemesebb netről a ZooPlustól rendelni, úgy olcsóbbra jön ki a kilós ára.

2016. jan. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Igen, én vagyok! :) válasza:
Teljesen mindegy, szarik rá.:DD
2016. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!