Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak hogy a 4 honapos...

Mit csináljak hogy a 4 honapos macskám takaritsa a hátsòját?

Figyelt kérdés
nem takaritja ès irtozatosan budos miutàn vègzett a dolgàval..odaszàrad neki a cucc ès vizes zsepivel probàltam de mintha nyùznàk.. nem lehet megmaradni vele egy szobàban..
2016. jan. 3. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Hasmenése van, hogy odaszárad? Ha igen, akkor jó lenne megnézetni dokival, vagy változtatni az étrendjén.

Ha nem, akkor is van valami gáz, mert egészséges macskával nincsenek ilyen gondok.

2016. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nincs hasmenèse csak odaszàrad egy kis darab meg nem mossa szoval egyre tobb van odaszàradva is... màshol mosakodik csak ott nem
2016. jan. 3. 12:38
 3/4 Vicuska87 ***** válasza:

Nem is fog ott mosakodni a makka sem hülye.... :DD


Az a te dolgod hogy onnan leszedd neki, mondjuk vágd ki, vagy fésű és hintőpor.. attól függ milyen állagú.. vaggy fenékmosás...

2016. jan. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én macskám sem mosakodott kölyökkorában, nedves törlőkendővel törölgettem a kakis fenekét :) ő máshol sem mosdott, elég büdöske volt...hál'istennek kinőtte, most már rendesen tisztálkodik. Szerintem a tied is rájön ösztönből, hogy mosakodjon, addig mosdasd te. Persze ellenkezni fog, de ne hagyd magad.
2016. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!