Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi cicát lehet tartani...

Mennyi cicát lehet tartani egy 90nm-es lakásban, ami még normálisnak mondható? Örökbefogadott cicák lennének, természetesen ivartalanítva, ja és van egy kutyám is.

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 12:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
53%
Macskából sosincs túl sok :) Én olyan 5-6ra tippelnék amúgy, de ez tőled függ hogy mennyi a túl sok
2016. jan. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én maximum kettőt tartanék. Kutyával együtt három háziállat egy lakásban bőven elég. Esetleg inkább ideiglenes befogadónak jelentkeznék menhelyekre, és akkor vigyáznék a kis jószágokra addig, amíg nem találnak nekik otthont.
2016. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Macskából sosem túl sok! Dehogynem! Sok macskát összezárni állatkínzás, szükségük van területre! Egy 90 nm-es lakásba, ahol már egy kutya is van, én csak egy, maximum két macskát javasolok!

Örökbefogadott cicáknak különösen nagy szükségük van arra, hogy ne sok cica szagjel-kavalkádjában legyenek, mert kiegyensúlyozatlanok, "dilisek" lesznek!

2016. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Maximum kettőt. Sógoroméknak 6 macskájuk van, de kertesházban laknak szabad kijárással, de még így is néha soknak érzem. Hozzáteszem imádom a macskákat, de azért túlzásba nem szabad esni szerintem.
2016. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
11%

naponta 1


kutyával... :)

2016. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Én is imádom a macskákat, pont azért javasolok maximum kettőt. Többnek nem is tudna az ember elég szeretetet, törődést adni. Ha ivartalanítani, rendszeresen oltani, féregteleníteni szeretnéd őket és jó minőségű táppal etetni, akkor a két cica + 1 kutya anyagilag sem piskóta! Gondolni kell az elegendő alomtálcára, kaparófára, búvóhelyre, etetőhelyre is!
2016. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Alapvetően max. 3 macskát tudnék egy ekkora lakásba elképzelni de mivel már van egy kutyus is, így szerintem kettő az ideális.
2016. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A kutyám pici 5kg.
2016. jan. 8. 14:04
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi kutya is kutya :)
2016. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Vicuska87 ***** válasza:
46%
90 nm-en 6 cicám van, bőséggel elférnek kényelmesen, senki sem zavarja a másikat létszükségleteiben... :)
2016. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!