Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nevet adnátok egy...

Milyen nevet adnátok egy Ragdoll cicának?

Figyelt kérdés

Nemrég születtek a kölykök, még nincs kiválasztva közülük konkrétan a mi kiscicánk, de hamarosan kapunk képeket a picikről. A foglalót már letettük, ha elég idősek lesznek, mehetünk személyes ismerkedésre is.:)

Ti milyen nevet javasolnátok egy tündéri ragdoll cicusnak? Azt már tudjuk, hogy valószínűleg kislány lesz, szóval elsősorban ilyen neveknek örülnénk, de azért írhattok fiú neveket is. :)


Nekem nagyon tetszenek a görög eredetű nevek, pl. Pandóra, Theodóra, Apollónia, Fédra, ilyesmik... ezek közül jó lenne valamelyik? Vagy tudnátok esetleg javasolni még ezekhez hasonló neveket? :)


Előre is nagyon szépen köszönjük a segítséget? :)



2016. jan. 9. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ragi, Ragacs, Ragasztó, Pamacs, Pamacska
2016. jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Héra?Nekünk Ragdoll keverékünk van,neki is görög a neve.Hádész
2016. jan. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vicuska87 ***** válasza:
17%

Az a franko ha mar letetted a foglalot de meg macska sincs vagy mi van? Nem ertem igazabol...

Na meg lesz neki torzskonyves neve es a becenev meg majd hozza a mindennapok..

2016. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, már letettük a foglalót.

Ez úgy működik, hogy mivel sokan szeretnének kiscicát, de egyszerre csak pár kölyök születik, ezért várólista van. Várólistára úgy kerülhet fel valaki, ha leteszi a foglalót, aztán ha megszülettek a kiscicák, akkor a tenyésztő azonnal értesíti a várólistán szereplő gazdikat, és időrendi sorrendben fotó alapján történik a választás. :)

2016. jan. 10. 09:47
 5/6 Vicuska87 ***** válasza:
25%

:D :D :D :D


Nem, ez sosem így működik!!

Tudom hogy ki ez a tenyésztő aki így csinálja.. már akkor is elítéltem az ilyesmit amikor én vettem a ragdolljaimat!


Normáliséknál van egy várólista pénz nélkül, és te ahanyadik vagy úgy választhatsz a cicák közül/kedvenc minőségűek közül.

De nekem senki se mondja melyik cica legyen az enyém...

Ennyi pénzért hagy válasszak magamnak azt a cicát amelyik a legjobban tetszik külsőleg avagy temperamentumilag... :)

2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

"Ennyi pénzért"? Nem is írta a kérdező, hogy mennyiért veszi.

Miért ne lenne ez korrekt eljárás, ha egy tenyésztőnek népszerűek a cicái? Ha valaki hajlandó letenni a foglalót, abból már látszik, hogy komolyan gondolja, felelősségteljes állattartó. És írja a kérdező, hogy jelentkezési sorrendben választhatnak a leendő gazdik! Nyilván nem választhatom ki azt, amit előttem már más kiválasztott...

Ami a névválasztást illeti: amikor mi vettük a ragdollunkat, a tenyésztő megkérdezte, mit szeretnénk, és azzal a névvel törzskönyveztette a kiscicát. Persze vannak, akik beírják, amit ők szeretnének, a gazdi meg majd ad külön hívónevet, de ez nem törvényszerű!

De hogy a kérdésre is válaszoljak: sok ötletet lehet meríteni a www.macskanevnap.hu oldalról!

2016. jan. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!