Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kölyökmacskát vihet el a...

Kölyökmacskát vihet el a fővárosban valamilyen ragadozó madár?

Figyelt kérdés

Van aki egyáltalán nem tudja elképzelni, van aki meg természetesnek gondolja, hogy ez megtörténhet. Én még ilyenről nem hallottam. Viszont múlt héten tűnt el egy 4 hónapos cicám, és kb. semmi más magyarázat nincs az eltűnésére. Minden létező módon kerestük, de még egy apró nyomot sem kaptunk. Az egyik szomszéd látott valami nagy barnás madarat (vagyis elmondása szerint nem kifejezetten a teste volt nagy, hanem a szárnyai) Az udvar nagy és eléggé üres, tehát nincs tele fával, vagy bokorral, vagy bármiféle épületekkel (a lakóházon kívül ami a legvégén van), így lehet, hogy tényleg valami ragadozó madár fentről és messziről észrevette a macskát és elvitte volna?

Történt már valakivel hasonló?


2016. jan. 10. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A sasokkal vigyázz! Ja igen: a fővárosban nem sok van...
2016. jan. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy 4 hónapos macska ahhoz elég nagy, hogy sason kívül más ragadozó felkaphatná. Amit a szomszéd láthatott, az vércse vagy ölyv, apróbb rágcsálókra vadászik. Nem lehet, hogy kiment az utcára és valaki elvitte?
2016. jan. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom.

Én is úgy tudtam, hogy az ilyen madarak pici állatokra vadásznak.

Valaki meg azt mondta, hogy egy galambot is simán elfognak.

Vagy ez vagy az, hogy valaki elvitte.

Párszor kiment a kapu elé, ott ült vagy sétált és nézelődött, de magától tuti, hogy nem ment el. Ha jött valaki (gyalogos, autó vagy akárki-akármi) egyből rohant visszafelé.

2016. jan. 10. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szombathelyen élek. A lakótelepi utca, ahol lakom, a város legszélén van, és egy mezőbe torkollik. Láttam már olyat, hogy nagy, ragadozó madár száll a mező fölött, és egy kisebb nyulat visz.
2016. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mosomaci101 válasza:

Persze!

Ezek a madarak nem tisztelnek senkit és semmit!!!!444!!!!44!!!!

Multkor láttam hogy a pista bácsi (szegény, öreg munkában megfáradt ember) éppen a mezőn szánt a régi ndk-ás traktorral amikor jön egy fecske (vagy mi a k*rv**nya) és elviszi a traktort! És a biztosító sem fizet hogy az egér rágja meg a farkát! Mióta láttam az estet azóta csúzlival lövöm a kis dögöket!

2016. febr. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!