Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám hány, és megy a hasa....

A cicám hány, és megy a hasa. De csak ha sokat kap enni. Ha többször kevesebbet, kutya baja sincs. Amikor többet kapott még enni, és hányt, akkor se volt beteges, ugyan olyan virgonc, játékos volt mint mindíg. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én cicámnak is hasonlóak voltak a tünetei.Mi elvittük állatorvoshoz neked nem szükséges elmondom hogy nekem mit mondott:

Diétás étrendere kell fogni a cicót.Ez azt jelenti hogy száraztápot NEM szabad adni neki ezzel ellenben sok főtt rízst kell elkeverned a kedvenc konzervjével amiből csak nagyon kevest teszel csak anyitt hogy a rízs is szaftos legyen , mert úgy szívesebben eszik meg.Napi 2x adj neki ilyet.Én még ehhez a rízshez raktam vizet is hogy több folyadék kerüljön a testébe , mert úgy hamarabb kiürülnek a bacik.Ha te nem is raksz ( de ajánlom hogy tegyél) akkor is és mindenképp legyen mindig friss sok vize.Ezt ismételd 2-4 napig, ha nem egyhülnek a tünetek vidd el orvoshoz , és max kap egy szurit meg gyógyszert de szerintem a diétás tipp be fog jönni vagyis remélem.


Jó búlást a cicának!!:)

2008. szept. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem csak annyi lehet, hogy túl mohó. Hirtelen bezabál jó sokat és megterheli a gyomrát. Többször kevesebbet kell neki adni.
2008. szept. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!