Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tényleg állhat ez a köhögés...

Tényleg állhat ez a köhögés hátterében?

Figyelt kérdés

Nyáron fogadtam be egy cicát, nagyon beteg volt, de azóta teljesen felgyógyult, minden rendben van vele. Felszedett egy kis súlyt, szép fényes lett a bundája, játékos, jól eszik, teljesen egészségesnek tűnik.

Kivéve hogy kb minden nap rájött egy köhögőroham. Az orvos megvizsgálta és azt mondta, hogy nem hall semmi rendelleneset, minden rendben.

De engem továbbra is aggasztott. Aztán két héttel ezelőtt beszéltem egy nővel, akinek sok éve van macskája, és ő azt mondta, hogy a gyomrában lévő szőrgombóctól van, az övé is ezt csinálja. Azóta esténként olyan tápot kap ami ez ellen a szőrgombóc ellen van, és a két hét alatt egyetlen egyszer jött rá a köhögés.

Létezik hogy tényleg ez volt a baj? Öklendezni meg szőrcsomót hányni soha nem szokott (életemben nem láttam még kihányt szőrgombócot, azt se tudom, hogy néz ki), csak a köhögés volt.



2016. jan. 21. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én cicám is folyton köhécsel, csak a szőr miatt, nyugi! :)Hányni általában elbújnak, ha kijárós, akkor valószínű hogy ott intézi.
2016. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!