Kezdőoldal » Állatok » Macskák » UDV, , a kb 4honapos kandurom...

Mormi76 kérdése:

UDV, , a kb 4honapos kandurom jan 10. en lett kasztrálva. Kedden több helyre is jelölgetett, ami szagmentes volt, (de hizeleg meg dorombol) feltunt hogy szerda ota nem használja az almot, adtam neki tejet is, még semmi eredmény, Mi baj lehet?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Tejet ne adj neki, nem tesz jót.

Hogy érted hogy nem használja az almot? Egyáltalán nem wc-zik, vagy máshova végzi a dolgát? Csak benti, vagy kijár? Az én macskámat is láttam jelölni ivartalanítás után, de szaga már nem volt.

2016. jan. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
benti cicus.nem tudom hova piszkít mert nem találom,,,nem is érzem.
2016. jan. 23. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy célszerű lenne visszavinni a dokihoz, főleg, ha szerda óta nem tud üríteni, ott már elég nagy bajok lehetnek.
2016. jan. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg közben figyeld, hogy próbálkozik, erőlködik-e, vagy biztos hogy nem jár-e máshova kakilni.
2016. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4 hónapos korban nagyon korai az ivartalanítás, lehetnek olyan következményei, hogy problémás az ürítés. Azt viszont nehezen tudom elképzelni, hogy szerda óta nem pisilt, annak lennének más jelei is. Mindenképp vissza kéne vinni az operáló orvoshoz, hogy eldöntse, van-e baj vele.
2016. jan. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fél éves kor után ajánlott ivartalanítani, nem tudom ezt az orvos miért nem mondta. 4 hónaposan még 2 kg alatt van, enyém 4 és fél és 1.9 kg, nem is jelölget, nekem is leszögezte az orvos ezt.
2016. jan. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a cica amugy ok, akkor nezd meg a szobanovenyeidet, hogy nincsenek-e egy kicsit... tulontozve.
2016. jan. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!